Wyszukaj

Kolejne sprzęty za złotówkę. Zmywarkę Bosch w zestawie kupujesz taniej!

W studiach Verle Home jesień upływa pod znakiem taniego zmywania. Proponujemy Wam kolejne sprzęty za złotówkę. Tym razem tak tanio możecie kupić zmywarki marki Bosch.

Wiemy, jak cenny jest Wasz czas, dlatego chcemy oszczędzić Wam go jak najwięcej. To idealna oferta dla wszystkich, którzy szukają kuchennego AGD od sprawdzonego producenta. Nasi specjaliści stworzyli dla Was zestawy urządzeń do zabudowy marki Bosch, które współgrają ze sobą pod względem funkcjonalności i designu. Dzięki temu nie musicie już zastanawiać się nad wyborem poszczególnych sprzętów, a jedynie wybrać komplet, który odpowiada Waszym potrzebom. W podjęciu decyzji zawsze mogą pomóc Wam nasi projektanci. Ale w naszej promocji oszczędzić możecie nie tylko czas. Do każdego zestawu bowiem dorzucamy zmywarkę Bosch za 1 zł. Sprawdźcie, jak skorzystać z oferty.

Jak zyskać zmywarkę Bosch za 1 zł?

W tej promocji obowiązują same proste zasady. Wystarczy, że do końca października udacie się do dowolnego salonu Verle Home i zamówicie jeden z naszych premiowanych zestawów urządzeń marki Bosch, a dodatkowo dobierzecie zmywarkę z przypisanej do danego kompletu listy. W większości wariantów macie kilka modeli do wyboru. Za zmywarkę zapłacicie jedynie złotówkę! I to wszystko. Tylko tyle potrzeba, by cieszyć się sprzętem za 1 zł.

Akcja trwa od 1.09 do 31.10.2023 r. Regulamin promocji:

REGULAMIN DO POBRANIA

KATALOG ZESTAWÓW DO POBRANIA

Zmywarki Bosch – perfekcyjne połączenie technologii i designu

Marka Bosch od lat dostarcza na rynek sprzęty, które zachwycają wyjątkowym wzornictwem, ale przede wszystkim są niezawodne i pozwalają korzystać z najnowszych technologii, tak by czas spędzony w kuchni nigdy nie był czasem straconym. Również zmywarkom do zabudowy Bosch nie brak systemów, które ich użytkownikom ułatwiają codzienne obowiązki. Zmywarki z systemem ActiveWater Eco potrzebują zaledwie 6,7-7,5 l wody do idealnego umycia kompletu naczyń. Obecne w nich kosze MaxFlex z regulowaną wysokością posiadają rozkładane elementy, dzięki którym bezpieczne jesteśmy w stanie umieścić w komorze zmywania każdy rodzaj załadunku. Dodatkową elastyczność zapewnia szuflada Vario3 przeznaczona na sztućce, kuchenne akcesoria i niewielkie naczynia, takie jak filiżanki na espresso.
Jeszcze więcej możliwości przynoszą zmywarki Bosch z systemem Home Connect, umożliwiającym zdalne zarządzanie urządzeniami za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ich funkcjonalność pozwala na łatwy wybór odpowiednich programów, zaplanowanie czasu startu zmywania, a także przeprowadzenie zdalnej diagnostyki przez serwis Bosch w razie wystąpienia awarii lub pojawienia się błędu.

Odkryj wszystkie salony Verle Home

Sieć studiów Verle tworzy już 24 salony zlokalizowanych w mniejszych i większych miejscowościach w Polsce. W każdym z nich spotkasz specjalistów, którzy pomogą Ci urządzić wymarzone wnętrza – idealnie dostosowane do Twoich potrzeb, ale i do potencjału poszczególnych pomieszczeń.

Zmywarka Bosch - promocja - sprzęty za złotówkę
Back to Top