Wyszukaj

Indywidualne projekty

Verle to marka oferująca niemieckie meble najwyższej jakości. Każda kolekcja jest wyjątkowa: zaprojektowana i wykonana z największą precyzją, a nasze ekskluzywne meble spełniają wymagania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Dbamy o każdy detal, chcąc zagwarantować Państwu wyposażenie, które nie tylko zachwyci swoim wyglądem, ale również funkcjonalnością użytkowania. Wysoki stopień automatyzacji procesów produkcyjnych gwarantuje, że standard jakości utrzymywany jest na wysokim poziomie.

Podchodzimy do Klienta kompleksowo, w naszych salonach również można zakupić urządzenia AGD do kuchni czy pralni projektowanych przez nas zespół. Niezwykle dokładnie dobieramy urządzenia AGD, cenimy jakość i doświadczenia, dlatego też współpracujemy z marką Siemens. Nasi Klienci, dzięki temu mogą korzystać z wyjątkowych akcji promocyjnych.

Katalog urządzeń Siemens znajdziesz  >>tutaj<<

Znajdź >> studio Verle << w swojej okolicy i uzyskaj bezpłatną konsultację z naszym Projektantem

Nowoczesne zabudowy meblowe

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego projektu. Dopasowujemy nasze kolekcje do preferencji oraz potrzeb Zleceniodawcy, jak i potencjału każdego wnętrza. Na podstawie ustalonych wytycznych oraz specyfiki pomieszczenia powstaje ostateczna wersja projektu, który w efekcie trafia do realizacji. Jako profesjonaliści zajmujemy się projektowaniem, produkcją, przewozem oraz montażem nowoczesnych i stylowych mebli, które tworzone są z pasją i pełnym zaangażowaniem. Ostatecznym elementem procesu związanego z konsultacjami, produkcją, transportem oraz montażem jest zadowolenie klienta – najważniejszy powód starań podejmowanych przez nas każdego dnia.

Dlaczego Verle Home?

Meble Verle produkowane są jedynie w niemieckich fabrykach, znanych jako jedne z najbardziej nowoczesnych i wydajnych zakładów produkcyjnych na terenie całej Europy. Tworzymy solidne i funkcjonalne meble z klasą. Nie uznajemy kompromisów. Najwyższa jakość utrzymywana jest nie tylko podczas realizacji projektu czy produkcji mebli, ale również w logistyce, realizacji zamówień oraz obsłudze Klienta. Zapewniamy 5-letnią gwarancję producenta!

Doświadczony zespół

Wieloletnie doświadczenie w branży i zdobyta wiedza przez lata pozwala projektantom w studiach Verle na znalezienie niebanalnych rozwiązań w każdej sytuacji. Służymy pomocą i profesjonalną poradą w zakresie przygotowania aranżacji, doboru stylu i kolekcji, a także w oszacowaniu budżetu.  Z największą przyjemnością wybierzemy dla Państwa rozwiązanie dostosowane do Państwa oczekiwań i możliwości wnętrza.

Wysokie standardy potwierdzone certyfikatami

Meble Verle spełniają restrykcyjne normy i wysokie standardy, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty:

  • Certyfikat zarządzania energią zgodnie z DIN EN ISO 50001: 2011,
  • Certyfikat zarządzania jakością zgodnie z normą DIN ISO 9001: 2008,
  • Certyfikat zarządzania środowiskowego zgodnie z normą DIN ISO 14001: 2009,
  • GS Mark (znak jakości) dla przetestowane bezpieczeństwa „Złotej M” z DGM, Deutsche Gütegemeinschaft Möbel (Niemiecki Związek Ochrony Jakości Mebli),
  • Uszczelnienie PEFC za korzystanie z materiałów drewnopochodnych od zrównoważonej gospodarki leśnej,
  • Znak środowiskowy „Der Blaue Engel” (Błękitny Anioł Eco-label).
Back to Top