LUKE Studio Verle Home Bielsko-Biała

Dane adresowe
ul. Grażyńskiego 10a
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia
pon – pt: 09:00–19:00
sob: 09:00–19:00
nd: nieczynne

Studio Kuchni

Studio meblowe LUKE w Bielsku-Białej to zespół doświadczonych projektantów, którzy każde domowe pomieszczenie potrafią zamienić w stylowe wnętrze. Stawiając na wysoką jakość produktów i zadowolenie klienta, salon oferuje najwyższej klasy meble na wymiar marki Verle Home.

Studio oferuje kompleksowe usługi aranżacji wnętrz: od projektu aż po jego realizację. Każdy z klientów otrzymuje wsparcie na każdym etapie remontu. Współpracę rozpoczynamy od wykonania niezbędnych pomiarów, a kończymy w całkowicie umeblowanym pomieszczeniu. W asortymencie studia meblowego LUKE znajdują się również wysokiej klasy urządzenia AGD.

Studio LUKE w Bielsku-Białej to nie tylko salon meblowy, ale także doskonale zaopatrzony sklep ze sprzętem AGD i RTV. Dzięki temu podczas jednej wizyty klienci są w stanie w pełni wyposażyć każde wnętrze. Odpowiednio dobrane nowoczesne sprzęty uprzyjemnią czas spędzany w domu i podkreślą charakter wnętrz. Współpraca ze znanymi markami pozwala zaoferować rozwiązania na miarę każdych potrzeb, a wykwalifikowany zespół doradców służy pomocą w doborze urządzeń perfekcyjnie dopasowanych do każdego stylu i gustu.

[booking type=31]

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    ADRES

    ul. Grażyńskiego 10a
    43-300 Bielsko-Biała