ARKA Studio Mebli Verle Nysa

Dane adresowe
ul. Podolska 19
48-303 Nysa

Godziny otwarcia:
pn-pt: 8:00-16:00
sob: 8:00-13.00
nd: nieczynne

Kuchnia Verle w klasycznej bieli przełamana złotymi akcentami

Czarna matowa kuchnia Verle Easy Touch z wyspą

Studio Mebli

Nasza firma od wielu lat oferuje klientom wysokiej jakości meble kuchenne wraz ze sprzętem agd.

Tworzymy kuchnie na podstawie indywidualnych projektów, stosując funkcjonalne i ergonomiczne rozwiązania zgodne z aktualnymi trendami rynku meblarskiego. Doświadczony architekt wnętrz, zaprojektuje meble zarówno w nowoczesnym jak i klasycznym wzornictwie, spełniając oczekiwania naszych klientów.

Naszym celem jest oferować Państwu kuchnie, w których będzie się chciało przebywać, które będą ułatwiać codzienne prace i które przetrwają długie lata w dobrej formie.

Usługa którą państwu proponujemy jest kompleksowa, dokonujemy pomiarów, tworzymy projekty techniczne i 3D,  dostarczamy meble i sprzęt, a finalnie kompleksowy montaż u klienta wykonywany przez doświadczoną ekipę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na pytanie złożone w formularzu kontaktowym jest GT GROUP TOMASZEK sp. z o.o. z siedzibą w Łańcucie przy ul. J.Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, tj. prawnie uzasadnionego interesu Administratora polegającego na udzielaniu odpowiedzi na korespondencję kierowaną do Administratora. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo wyrażenia sprzeciwu względem przetwarzania Twoich danych osobowych, prawo do przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce prywatności.

    ADRES

    ul. Podolska 19
    48-303 Nysa