CREDO Studio Kuchni Verle Lublin

Verle & Siemens Prime Studio

Dane adresowe
ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin
Centrum Handlowe Gala
II piętro, Lokal nr 2.9

Godziny otwarcia
pon – pt: 11:00–19:00
sob: 11:00–17:00
nd: nieczynne

O nas

Jeśli szukasz czegoś więcej niż meble z popularnych sieciówek, nie mogłeś trafić lepiej. Oferowane przez nas meble produkowane są na indywidualne zamówienie klienta w niemieckiej firmie Verle Home. Cechuje je najwyższa jakość, którą doceniają dotychczasowi klienci. Dodatkowo, wybierając meble w naszym salonie otrzymujesz również 5-letnią gwarancję. Dzięki temu masz pewność, że nie spotka Cię żadna przykra niespodzianka. To, jak będzie wyglądać Twoja kuchnia, zależy w całości od Ciebie. To Ty wybierasz kolor i rodzaje blatów, fronty, korpusy. Możesz też dowolnie konfigurować rozmieszczenie oraz wielkość poszczególnych segmentów i półek. Wszystko po to, aby kuchnia była w pełni dopasowana do Twojego trybu życia i codziennego dnia.

Gwarantujemy fachową obsługę, profesjonalne doradztwo oraz kompleksowe działania związane z urządzeniem wnętrza kuchennego. Materiały, z jakich wykonywane są nasze meble to wysokiej jakości produkty zyskujące liczne certyfikaty i nagrody. Z nami możesz być pewien, że Twoja nowa kuchnia służyć Ci będzie przez długie lata.

Meble kuchenne i łazienkowe

W naszej ofercie obok kuchni znajdują się również meble łazienkowe. Podobnie jak w przypadku kuchni objęte są one 5-letnią gwarancją, co daje klientom pewność, że gdyby coś się stało, mogą się do nas w każdej chwili zwrócić. Oferujemy zarówno różnego rodzaju zabudowy, jak i meble stojące – szafki, komody, toaletki itp. Wszystko to, czego potrzebujesz, aby stworzyć trwałą, komfortową, a przede wszystkim piękną aranżację Twojej łazienki. Pamiętaj, że nie ważny jest jej rozmiar, przygotujemy dla Ciebie projekt zarówno dla dużego, jak i małego metrażu. W końcu łazienka to pomieszczenie, w którym zaczynamy i kończymy dzień. Spraw, aby nie tylko była funkcjonalna, ale również sprzyjała odpoczynkowi.

Umów się na wizytę w studio

[booking type=30]

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  ADRES

  ul. Fabryczna 2
  20-301 Lublin

  TELEFON

  +48 666 493 027
  Jacek Kasprzak