KUCHNIE JAK MARZENIE Studio Mebli Verle Januszkowice

Dane adresowe
ul. Wolności 88, 47-330 Januszkowice

Godziny otwarcia:
pn-pt: 09:00-18:00
sob: 09:00-14.00
nd: nieczynne

Studio Mebli

Firma Kuchnie Jak Marzenie powstała w kwietniu 2018 roku i zajmuje się sprzedażą mebli na wymiar, standardowych – dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Mamy w ofercie wyjątkowy wybór materiałów wykończeniowych – takich jak uchwyty, fronty, blaty, czy wszelkie elementy konstrukcyjne. Dysponujemy szerokim wachlarzem kolorystycznych rozwiązań. Oferujemy także możliwość zakupu wysokiej jakości sprzętu AGD, wybranych producentów. Gwarantujemy kompleksowe obsługę każdego Klienta.

Współpraca z Klientem polega na szczegółowych konsultacjach, przygotowaniu projektu i wizualizacji, jego wycenie, realizacji i pracach montażowych. Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, dotyczące urządzenia każdego wnętrza. Oferujemy atrakcyjne rozwiązania na każdą kieszeń. Fachowcy pracujący w naszym studiu posiadają doświadczenie i umiejętności, będące gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

Głównym celem naszej działalności jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, ceniących wysoką jakość, profesjonalizm oraz terminowość.

Nasza oferta

Firma oferuje wysokiej jakości niemieckie meble kuchenne, łazienkowe, do salonu, biura, garderoby czy pomieszczenia gospodarczego, sprzęt AGD zarówno do zabudowy jak i wolnostojący oraz stoły, krzesła, łóżka, materace, narożniki i sofy. Wykonujemy indywidualne projekty na wymiar, wedle wspólnie stworzonej wizualizacji i 3D.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy,
Damian Buszka

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na pytanie złożone w formularzu kontaktowym jest GT GROUP TOMASZEK sp. z o.o. z siedzibą w Łańcucie przy ul. J.Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, tj. prawnie uzasadnionego interesu Administratora polegającego na udzielaniu odpowiedzi na korespondencję kierowaną do Administratora. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo wyrażenia sprzeciwu względem przetwarzania Twoich danych osobowych, prawo do przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce prywatności.

  ADRES

  ul. Wolności 88
  47-330 Januszkowice

  TELEFON

  +48 730 530 061