Wyszukaj

Jesienią stawiamy na tanie zmywanie. Do zestawów AGD zmywarka za złotówkę!

Po raz kolejny zapraszamy Was do udziału w promocji, w której wysokiej jakości sprzęty AGD marki Siemens możecie kupić za 1 zł. To okazja, której nie warto przegapić! Sprawdźcie, jak skorzystać z naszej wyjątkowej oferty.

W Verle Home jakość stawiamy na pierwszym miejscu, ale na względzie zawsze mamy też Waszą wygodę. Stąd też pomysł na kolejną promocję, w której możecie zyskać sprzęt za złotówkę, oszczędzając przy tym nie tylko pieniądze, lecz także i czas. Proponujemy Wam ofertę, w której nagradzamy zakup kuchennych zestawów AGD marki Siemens. Co zrobić, by cieszyć się perfekcyjnie urządzoną kuchnią i zmywarką za 1 zł?

Zmywarka za złotówkę do zestawu AGD Siemens – jak skorzystać z promocji?

Zasady naszej promocji są niezwykle proste. By ułatwić Wam tworzenie harmonijnej aranżacji kuchni, która w pełni będzie dopasowana do Waszych potrzeb, nasi specjaliści przygotowali gotowe zestawy urządzeń do zabudowy marki Siemens. Sprzęty dopasowane są do siebie pod kątem funkcjonalności i designu, a jednocześnie komplety są bardzo różnorodne, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeżeli jednak nie wiecie, na który z nich się zdecydować, wyboru pomogą Wam dokonać nasi projektanci. By skorzystać z promocji, wystarczy bowiem udać się do dowolnego z naszych studiów. Jeżeli zamówicie jeden z naszych premiowanych zestawów, zmywarkę będziecie mogli dobrać za 1 zł. W większości wariantów możecie wybierać spośród kilku proponowanych modeli. I to wszystko! Tak niewiele wystarczy, by cieszyć się niezawodnym sprzętem za złotówkę.

Akcja trwa od 1.09 do 31.10.2023. Regulamin promocji dostępny jest także w studiach Verle Home

REGULAMIN DO POBRANIA

 

 

KATALOG ZESTAWÓW DO POBRANIA

Zmywarki Siemens – idealnie czyste naczynia i dodatkowe oszczędności

Inteligentne zmywarki do zabudowy marki Siemens to pewność czystych naczyń, przy zachowaniu ograniczonego zużycia wody i energii elektrycznej, oraz elastyczności, jaką zapewniają nam zaawansowane technologie i przemyślana konstrukcja. Urządzenia te wyposażane są w kosze rackMatic o regulowanej wysokości czy dodatkową szufladę Vario 3 na sztućce, kuchenne akcesoria i niewielkie naczynia, takie jak chociażby filiżanki do espresso. Zarówno na dolnym, jak i górnym poziomie znajdują się ruchome elementy, dzięki którym delikatne, szklane naczynia w trakcie pracy zmywarki zawsze są bezpieczne.
Efektywne zmywanie zaś zagwarantowane jest poprzez specjalne systemy, za sprawą których środki czyszczące i woda są w stanie dotrzeć do każdego miejsca w komorze zmywania. Z kolei funkcja varioSpeed Plus umożliwia skrócenie czasu trwania większości dostępnych programów przy zachowaniu perfekcyjnych efektów. W najnowszych modelach zmywarek Siemens zastosowano natomiast technologię Home Connect, która pozwala i.in. na zdalne sterowanie urządzeniem i monitorowanie jego pracy. W dedykowanej aplikacji znajdziemy też porady dotyczące skutecznego i ekonomicznego zmywania, a także podpowiedzi dotyczące wyboru najlepszego programu dla danego rodzaju załadunku. Ponadto system Home Connect daje możliwość przeprowadzenia zdalnej diagnostyki w razie pojawienia się błędu czy wystąpienia awarii.

 

Formularz do LPków

Odkryj wszystkie salony Verle Home

Sieć studiów Verle tworzy już 24 salony zlokalizowanych w mniejszych i większych miejscowościach w Polsce. W każdym z nich spotkasz specjalistów, którzy pomogą Ci urządzić wymarzone wnętrza – idealnie dostosowane do Twoich potrzeb, ale i do potencjału poszczególnych pomieszczeń.

Back to Top