[Oferta archiwalna] Kup wielofunkcyjny robot kuchenny MUM5 marki Bosch i odbierz blender ręczny za 1 zł

Kuchnia to serce każdego domu, a już na pewno, kiedy wśród domowników znajdzie się miłośnik gotowania. Wtedy z funkcjonalnego pomieszczenia przemienia się w wyjątkową przestrzeń, gdzie powstają wyśmienite dania, zachwycające nie tylko smakiem, ale i  wyglądem. Aby powstanie takich potraw było możliwe konieczne jest odpowiednie wyposażenie kuchni, dlatego w studiach Verle czekają na Ciebie specjaliści, którzy zadbają o maksymalną funkcjonalność projektowanych wnętrz i doradzą w wyborze sprzętów AGD.

Teraz jednak w naszych salonach czeka na Ciebie jeszcze jedna niespodzianka. Jeżeli zdecydujesz się na zakup robota kuchennego MUM 5 marki Bosch w kolorze wyjątkowej czerni węglowej to blender ręczny MS84CB6110 Bosch otrzymasz za 1 zł.

Gotowanie i pieczenie na najwyższym poziomie

Robot planetarny Bosch MUM 59N26CB to urządzenie wielofunkcyjne o mocy aż 1000 W. Nie tylko pomoże Ci w miksowaniu, ubijaniu czy zagniataniu ciasta, lecz także – za sprawą dodatkowych akcesoriów – wyręczy Cię w rozdrabnianiu produktów, krojeniu ich na plastry czy tarciu na wiórki. Urządzenie ponadto oferuje szereg praktycznych opcji, dzięki którym jego użytkowanie staje się niezwykle wygodne. Warto wspomnieć chociażby o funkcji automatycznego parkowania mieszadeł, które zawsze ustawiają się z tyłu misy tak, by ułatwić Ci dodawanie kolejnych składników. Prędkość pracy urządzenia możesz regulować w zakresie aż 7 zdefiniowanych ustawień oraz funkcji pulsacyjnej. Przekonaj się, że gotowanie i pieczenie może być czystą przyjemnością!

A jeśli zdecydujesz się na zakup tego wyjątkowego robota kuchennego – blender ręczny MS84CB6110 otrzymasz za przysłowiową złotówkę!

Promocja trwa od 15.11 do 31.12.2022 lub do wyczerpania zapasów.

Regulamin oferty dostępny w studiach Verle Home.