[Oferta archiwalna] Poczuj wyjątkowy smak kawy w swojej kuchni. Odbierz ekspres Siemens za 1 zł

W studiach Verle Home czeka na Ciebie szereg inteligentnych i praktycznych rozwiązań do kuchni, dzięki którym możesz oszczędzać nie tylko czas, lecz także pieniądze. W naszej najnowszej promocji proponujemy Ci gotowe zestawy urządzeń marki Siemens, do których wyjątkowy ekspres do kawy dorzucamy za 1 zł.

W Verle Home cenimy Wasz czas, dlatego wciąż serwujemy Wam pomysły na to, jak go zaoszczędzić. Tym razem proponujemy Wam gotowe zestawy najlepszych urządzeń AGD marki Siemens. Nie musicie już zastanawiać się, jakie sprzęty wybrać. Specjalnie dla Was stworzyliśmy komplety, które pozwolą Wam funkcjonalnie i stylowo wyposażyć każde kuchenne wnętrze. Skomponowane przez naszych specjalistów zestawy składają się z 3, 4 i 5 urządzeń, perfekcyjnie dopasowanych do siebie pod względem designu i użyteczności. A co najlepsze, bez względu na to, na który z nich się zdecydujecie, otrzymacie możliwość zakupu ekspresu do kawy Siemens TI353204RW za 1 zł.

Jak dostać automatyczny ekspres Siemens za złotówkę?

Jak i gdzie skorzystać z oferty promocyjnej, by cieszyć się z ekspresu do kawy za 1 zł? Wystarczy, że w zakładce Sieć studiów znajdziecie najbliższy salon Verle Home, a następnie odwiedzicie wybrane studio, by złożyć w nim zamówienie na dowolny z naszych premiowanych zestawów urządzeń Siemens. Nasi projektanci z całą pewnością pomogą Wam w podjęciu decyzji, proponując Wam sprzęty, które najlepiej pasować będą do Waszej kuchni, ale i Waszego stylu życia. Do zamówienia należy dobrać ekspres do kawy Siemens TI353204RW, którego wartość to 1899 zł brutto. Wy zapłacicie za niego wyłącznie 1 zł brutto.

Akcja trwa od 1 sierpnia do 15 września 2023 lub do wyczerpania produktów objętych promocją. Dokładny regulamin dostępny jest w salonach Verle Home. Możesz pobrać go również tutaj:

Inteligentna kuchnia urządzona z marką Siemens

Kuchenna ergonomia to również odpowiedni wybór sprzętów AGD. Sprzętów wyposażonych w technologie, które każdego dnia przejmują nasze domowe obowiązki i ułatwiają nam gotowanie, pieczenie, przechowywanie żywności oraz sprzątanie, troszcząc się o ich jak najlepsze rezultaty. Wszystko to mieliśmy na uwadze, kompletując nasze promocyjne zestawy. Do każdego w nich trafiły urządzenia, które za sprawą zaawansowanych systemów, są w stanie zadbać o naszą codzienną wygodę. Znajdziecie tu piekarniki z funkcją pary czy mikrofali, płyta indukcyjna z intuicyjnym panelem sterowania i strefą powerMove pozwalającą na zmianę mocy grzania bez konieczności zmiany ustawień, czy zmywarki z funkcją varioSpeed Plus umożliwiającą nawet trzykrotne skrócenie czasu zmywania przy zachowaniu idealnych efektów, a także wiele innych sprzętów z systemem Home Connect, które mogą być sterowane zdalnie.

Aromatyczna kawa przyrządzona w Twojej kuchni. Oto możliwości ekspresu SIEMENS TI353204RW

Doskonale zaprojektowana jednostka zaparzania

Najważniejszym elementem ekspresu do kawy Siemens TI353204RW jest nowoczesna jednostka zaparzania, której serce stanowi ceramiczny młynek ceramDrive. Jego zadaniem, z którego zresztą wywiązuje się doskonale, jest precyzyjne rozdrabnianie ziaren kawy. Wszystko po to, by wydobyć z nich pełnię aromatu. Młynek jest niezwykle trwały i przez cały czas użytkowania ekspresu właściwie nie ulega zużyciu. Sam ekspres natomiast daje nam możliwość regulowania stopnia zmielenia ziaren, by w ten sposób móc zmieniać intensywność kawy. Za jak najlepszy smak napoju odpowiada system iAroma, którego działanie opiera się na pracy młynka, inteligentnej pompy i przepływowego podgrzewacza. Jednostka zaparzania jest wyjmowana, a to znacznie ułatwia zachowanie urządzenia w czystości. Ekspres ponadto wyposażony został w program usuwania kamienia.

Ulubiona kawa za jednym dotknięciem

Prosty w obsłudze panel sterowania zapewnia najszybszą drogę do ulubionego napoju. Jedno jego dotknięcie wystarczy, by już za chwilę móc rozsmakować się w pysznej kawie – i to niezależnie od tego, czy wolimy kawę czarną czy mleczną. Perfekcyjnie puszystą piankę w cappuccino czy latte macchiato gwarantuje system milkPerfect. Spieczniacz nadaje się do mycia w zmywarce, a wysokość dozownika kawy można łatwo regulować tak, by dopasować ją do wielkości podstawionego naczynia.