[Oferta archiwalna] Postaw na niezawodność sprzętów Siemens i odbierz ekspres w prezencie

Wraz z marką Siemens przygotowaliśmy dla Was zupełnie nową ofertę promocyjną, dzięki której w swojej nowej kuchni będziecie mogli cieszyć się wyśmienitym smakiem ulubionej kawy przyrządzonej w wysokiej klasy ekspresie, który zgarnąć możecie za 1,23 zł.

Wymiana sprzętów AGD na nowe w salonach Verle Home to czysta przyjemność. Mamy dla Was nowoczesne urządzenia, zaawansowane pod względem technologii i zachwycające pod względem designu, i pomagamy Wam wybrać te, które najlepiej odpowiadają Waszym potrzebom, a do tego proponujemy Wam promocje, dzięki którym AGD do kuchni i domu możecie kupować taniej lub też zgarniać dodatkowe produkty w atrakcyjnych cenach.

Do końca maja 2023 dajemy Wam możliwość zakupu wolnostojącego ekspresu do kawy Siemens TI353204RW za 1,23 zł. Wystarczy, że w dowolnym naszym salonie dokonacie jednorazowego zakupu zestawu urządzeń marki Siemens do zabudowy za minimum 20 000 zł, w którym znajdzie się piekarnik IC6, płyta grzewcza oraz zmywarka. Wartość ekspresu to 1899 zł – możecie więc liczyć na naprawdę spory rabat.

Akcja trwa od 1 kwietnia do 31 maja 2023. Szczegółowy regulamin promocji znajdziecie tutaj:
Poznaj ekspres do kawy Siemens TI353204RW
Idealnie rozdrobnione ziarna

Nie wyobrażacie sobie dnia bez kawy? Z ekspresem Siemens TI353204RW będziecie mogli cieszyć się jej wyjątkowym smakiem, kiedy tylko przyjdzie Wam na to ochota. O doskonałe rezultaty mielenia ziaren dba w nim młynek ceramDrive, wydobywający z kawy wszystkie jej aromaty. Jest to młynek ceramiczny, który – niezależnie od czasu jego użytkowania – praktycznie nie ulega zużyciu.

Ulubiona kawa jest na wyciągnięcie ręki

Automatyczne ekspresy są łatwe w obsłudze, a przygotowanie w nich kawy trwa dosłownie kilka chwil. By przyrządzić mleczną kawę w ekspresach Siemens z systemem coffeeDirect wystarczy nacisnąć odpowiednią ikonkę na panelu sterowania. Całą resztą zajmie się już inteligentny ekspres, dobierając właściwą ilość ziaren i mleka w zależności od wybranej opcji. Jeżeli zaś uwielbiacie aksamitny smak mlecznej kawy, możecie liczyć na wsparcie technologii milkPerfect.

Wyjmowana jednostka zaparzania

Ekspres do kawy Siemens TI353204RW każdego dnia zadba o Wasze potrzeby. A jak zadbać o niego? To wyjątkowo proste. Jego jednostkę zaparzającą możecie łatwo wyjąć, by – w razie potrzeby – po prostu opłukać ją pod bieżącą wodą. W ten sposób zapewnicie sobie niezmiennie wyśmienity smak kawy.

Sprzęty Siemens w salonach Verle Home

Marka Siemens jest partnerem Verle Home w zakresie urządzeń AGD. Od lat naszym klientom wspólnie dostarczamy najlepsze możliwe rozwiązania, tworząc dla nich stylowe i w pełni funkcjonalne przestrzenie. Sprzęty niemieckiego producenta znane są z rewolucyjnych systemów, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków staje się znacznie prostsze i zabiera mniej czasu. Niech przekona Was o tym chociażby technologia Home Connect, za sprawą której możliwe jest zdalne zarządzanie pracą domowych urządzeń z poziomu smartfona czy tableta.

Odbierz ekspres przy zakupie ADD Siemens – jak skorzystać z oferty?