[Oferta archiwalna] Wybierając markę Bosch, zyskujesz więcej. Sprawdź, jak otrzymać odkurzacz za 1,23 zł!

To kolejna z naszych promocji przygotowanych we współpracy z marką Bosch, w której zgarnąć możecie wysokiej jakości sprzęt za symboliczną kwotę. Zobaczcie, jaka oferta tym razem czeka na Was w salonach Verle Home, i dowiedzcie się, co zrobić, by zyskać bezprzewodowy odkurzacz za 1,23 zł.

W studiach Verle Home pomagamy Wam praktycznie i stylowo urządzać domowe wnętrza, dostarczając Wam również sprzęty AGD najlepszych producentów. Do naszej wyselekcjonowanej oferty trafiają urządzenia, które cechuje nieprzeciętny design i wysoka funkcjonalność. Niezależnie więc, na którą z naszych marek się zdecydujecie, macie pewność, że wybieracie sprzęt, który każdego dnia dbać będzie o Wasz komfort, przez lata wyręczając Was w codziennych obowiązkach. Teraz jednak, stawiając na zestaw urządzeń kuchennych marki Bosch, możecie zyskać jeszcze więcej.

Jak odebrać odkurzacz przy zakupie sprzętów Bosch?

Kwiecień i maj to czas, w którym umożliwiamy Wam zakup odkurzacza pionowego Bosch BBS611LAG, którego wartość to 999 zł za 1,23 zł. Jak można skorzystać z promocji? Wystarczy, że w trakcie jej trwania wybierzecie się do wybranego przez Was studia partnerskiego sieci Verle Home i dokonacie zakupu kompletu urządzeń do zabudowy marki Bosch, zawierającego piekarnik i płytę grzewczą, o wartości minimum 12 000 zł.

Akcja trwa od 1 kwietnia do 31 maja 2023. Szczegółowy regulamin promocji znajdziecie tutaj:
Odkryj wszystkie zalety odkurzacza Bosch BBS611LAG
Sprzątanie bez wysiłku

Odkurzacze bezprzewodowe pozwalają szybko i skutecznie pozbywać się nieczystości, bez zbędnego wysiłku. Model BBS611LAG cechuje kompaktowa budowa i niewielka waga, za sprawą których nawet odkurzanie dużych powierzchni i przestronnych wnętrz przychodzi nam bez trudu. W razie potrzeby możliwe jest odpięcie rury i szczotki odkurzacza, by zamienić go w wersję ręczną – niezastąpioną chociażby podczas sprzątania samochodu. Dodatkowo w urządzeniu zastosowano filtr Cartridge z membraną Pure Air dla zachowania czystości wydmuchiwanego powietrza.

Bezszczotkowy silnik z 10-letnią gwarancją

Silnik cyfrowy TurboSpin o wysokiej mocy i elektroszczotka AllFloor Power Brush to połączenie, które błyskawicznie radzi sobie z kurzem, bez względu na rodzaj czyszczonych podłóg. Odkurzacz Bosch wyposażony został w wydajny silnik bezszczotkowy wykonany z wysokiej klasy materiałów. Oznacza to, że możemy być spokojni o jego długotrwałe, niezawodne działanie. Sam producent zresztą udziela na niego aż 10-letniej gwarancji.

Wymienny akumulator

Kiedy do posprzątania mamy naprawdę duży dom, nawet w pełni naładowany odkurzacz może nie wystarczyć. Rozwiązanie, które w tym względzie serwuje nam marka Bosch, jest naprawdę proste. W swoich urządzeniach bezprzewodowych wykorzystuje bowiem system akumulatorów Power for All Alliance, dzięki czemu wymienne baterie są kompatybilne z wieloma sprzętami. Możesz stosować je również w odkurzaczu BBS611LAG, by zawsze, kiedy to niezbędne, przedłużyć czas jego pracy, nie czekając aż akumulator ponownie się naładuje.