[Oferta archiwalna] Odkryj funkcjonalność kuchni Verle i odbierz robot Bosch za 1 zł – przedłużenie do 30.09

Z Verle Home urządzanie funkcjonalnej kuchni staje się jeszcze prostsze. Postaw na stylowe meble Verle i praktyczne sprzęty Siemens lub Bosch i ciesz się dodatkowym prezentem. Zobacz, co przygotowaliśmy tym razem!

Wiemy o tym, że gotowanie w nowej kuchni powinno być czystą przyjemnością, dlatego w studiach Verle czekają na Ciebie specjaliści, którzy zadbają o maksymalną funkcjonalność projektowanych wnętrz, odpowiednio planując zabudowę meblową i doradzając w wyborze sprzętów AGD. Teraz jednak w naszych salonach czeka na Ciebie jeszcze jedna niespodzianka. Jeżeli do mebli Verle zdecydujesz się dobrać urządzenia marek Siemens i/lub Bosch, wielofunkcyjny robot planetarny Bosch MUM 59N26CB w kolorze wyjątkowej czerni węglowej otrzymasz za 1 zł.

 

Poznaj zasady promocji

Zasady naszej oferty promocyjnej są wyjątkowo proste. Wystarczy że w trakcie jej trwania w dowolnym z naszych studiów zamówisz meble kuchenne marki Verle, a także co najmniej 3 urządzenia do zabudowy marek Bosch i/lub Siemens, w tym piekarnik i płytę grzejną o wartości min. 10 000 zł.  Zestaw może również zawierać wolnostojącą chłodziarkę lub chłodziarko-zamrażarkę. To jedyne warunki, które należy spełnić, by cieszyć się robotem planetarnym Bosch MUM 59N26CB za złotówkę.

Akcja trwa od 1 lipca do 30 września 2022.

Gotowanie i pieczenie na najwyższym poziomie

Robot planetarny Bosch MUM 59N26CB to urządzenie wielofunkcyjne o mocy aż 1000 W. Nie tylko pomoże Ci w miksowaniu, ubijaniu czy zagniataniu ciasta, lecz także – za sprawą dodatkowych akcesoriów – wyręczy Cię w rozdrabnianiu produktów, krojeniu ich na plastry czy tarciu na wiórki. Urządzenie ponadto oferuje szereg praktycznych opcji, dzięki którym jego użytkowanie staje się niezwykle wygodne. Warto wspomnieć chociażby o funkcji automatycznego parkowania mieszadeł, które zawsze ustawiają się z tyłu misy tak, by ułatwić Ci dodawanie kolejnych składników. Prędkość pracy urządzenia możesz regulować w zakresie aż 7 zdefiniowanych ustawień oraz funkcji pulsacyjnej. Przekonaj się, że gotowanie i pieczenie może być czystą przyjemnością!

Regulamin oferty dostępny w studiach Verle Home. 

Gotuj z marką Verle i Bosch na najwyższym poziomie!