[Oferta archiwalna] Wiosenny konkurs: gotuj ze smakiem w nowej, wymarzonej kuchni Verle!

To coś dla miłośników pięknych kuchennych wnętrz i kulinarnych przygód. Zamów meble do swojej nowej kuchni w salonach Verle i zgarnij voucher na warsztaty gotowania prowadzone przez znanych kucharzy.

Kuchnia amerykańska, włoska, japońska, francuska, a może tajska? Niezależnie od tego, czy wolisz dania azjatyckie, śródziemnomorskie czy te zza oceanu, w nowej kuchni Verle możesz przygotowywać je jak profesjonalista! Ruszamy z promocją, w której nagradzamy najpiękniejsze kuchnie zaprojektowane na bazie mebli Verle i sprzętów marki Siemens i/lub Bosch, a właściwie ich właścicieli.

Zamów meble kuchenne i wygraj!

Od 15 marca do 31 maja 2022r. czekamy na wizualizacje zamówionych kuchni zaprojektowanych w salonach Verle Home i publikujemy je na naszym profilu na Facebooku. Jednocześnie prosimy internautów o wybór tej, która najbardziej przypadła im do gustu. Właściciele 10 kuchni, które otrzymają najwięcej głosów, otrzymają voucher dla 2 osób do wykorzystania na dowolne warsztaty ze strony: warsztaty-smaku.pl, organizowane w studiu kuchennym marki Bosch. Nagroda obejmować będzie również nocleg.

Zasady są więc wyjątkowo proste: wystarczy udać się do wybranego studia Verle Home i powierzyć naszym projektantom realizację kuchni swoich marzeń, a później skorzystać z wyjątkowej okazji, by nauczyć się przyrządzać swoje ulubione dania po mistrzowsku!

Organizatorem akcji jest GT Group Tomaszek Sp. z o.o., właściciel marki Verle. O szczegółowy regulamin pytaj w studiach Verle Home