Zobaczcie, jak świętowaliśmy otwarcie studia Kuchnie Verle

Kolejne studio dołączyło do sieci Verle Home. Nowy punkt na mapie naszych salonów znajduje się w Gliwicach. Zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji z uroczystego otwarcia studia Kuchnie Verle.

Specjalnie dla wszystkich, którzy nie mogli wspólnie z nami świętować otwarcia salonu Kuchnie Verle w Galerii Wnętrz ReForma w Gliwicach, ale i dla tych, dla których wspomnienia tego dnia wciąż pozostają żywe, przygotowaliśmy galerię zdjęć z tego wydarzenia.
Zgodnie z zapowiedziami, studio odwiedził szef kuchni Robert Wojnarowski, który serwował wyśmienite potrawy, testując przy okazji nowinki technologiczne stosowane w urządzeniach marki Siemens. Nie zabrakło więc znakomitych gości i pysznych dań.
Imprezie towarzyszyło szkolenie dla architektów pod hasłem „Technologia spotyka się z designem”, a klienci mogli skorzystać z wyjątkowych promocji.
Nowe studio Verle Home to miejsce pełne inspiracji. Przekonacie się o tym, oglądając znajdujące się w nim ekspozycje. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!