W promocji „Nowa kuchnia na wiosnę” do 4500 zł rabatu na AGD

Zwrot pieniędzy za AGD Bosch i Siemens

Wiosenny zastrzyk energii warto wykorzystać na domowe metamorfozy. Szczególnie, że w salonach Verle Home trwa promocja, w której rozdajemy rabaty na urządzenia marek Bosch i Siemens. Teraz funkcjonalną i stylową kuchnię urządzicie znacznie taniej! Sprawdźcie szczegóły.

Zniżki na AGD od najlepszych producentów w studiach Verle Home

Szukacie jakościowych rozwiązań do swoich domów i pomysłu na to, jak stylowo urządzić swoje wnętrza? W salonach Verle Home mamy dla Was meble z 5-letnią gwarancją, AGD renomowanych producentów oraz promocyjne oferty, dzięki którym wyposażanie domowych przestrzeni może stać się dużo tańsze. Akcja „Nowa kuchnia na wiosnę” pozwoli Wam zyskać rabat o wartości nawet 4500 zł na niezawodne AGD Bosch oraz Siemens. Co zrobić, by go zgarnąć?

Zniżki na AGD w salonach Verle Home

Jak skorzystać z naszej wiosennej promocji i odebrać rabat na sprzęty AGD? Jedyne, co musicie zrobić, to wybrać się do dowolnego studia działającego pod szyldem Verle Home i zamówić objęte ofertą modele urządzeń Bosch i/lub Siemens z kategorii MDA (duże AGD do zabudowy i wolnostojące) za minimum 2000 zł. Jeżeli zdecydujecie się na więcej niż jedno urządzenie, każde musi pochodzić z innej grupy produktowej. I to wszystko!

Na każdy wydany 1000 zł otrzymacie 150 zł rabatu. Do wartości zamówienia, na którą przysługuje Wam upust, wliczają się zarówno urządzenia Bosch, jak i Siemens. Maksymalnie zniżka może wynieść aż 4500 zł.

Jeżeli nie wiecie, jak wybrać AGD na miarę swoich potrzeb i na które sprzęty się zdecydować, skorzystajcie z pomocy naszych specjalistów, którzy po krótkiej rozmowie rozpoznają Wasze oczekiwania i zaproponują najlepsze rozwiązania.

Akcja trwa od 1.03.2024 r. do 30.04.2024 r. Regulamin oferty możecie pobrać tutaj:

Wybieraj sprawdzone marki – dlaczego warto postawić na urządzenia Bosch i Siemens?

Sprzęty marek Bosch i Siemens wybierane są przez świadomych konsumentów, którzy cenią sobie ich jakość, niezawodność i nowoczesność wyrażającą się w wykorzystaniu technologii, których zadaniem jest wyręczanie nas w codziennych obowiązkach, przy niewielkim nakładzie energii i czasu.

W tym kontekście szczególnie warto wspomnieć o inteligentnym AGD Bosch i Siemens z funkcją Home Connect. Te zaawansowane modele domowych urządzeń mogą być sterowane z poziomu smartfona lub tabletu. Wystarczy jedna aplikacja, by zarządzać działaniem wszystkich sprzętów, planować ich pracę i korzystać z nich jak najwydajniej.