[Oferta archiwalna] Czyste naczynia i czyste oszczędności. Zgarnij do 800 zł premii!

Cashback na zmywarki Bosch w Verle Home

Automatyczne zmywanie to czyste oszczędności. Szczególnie, jeżeli zdecydujesz się na zakup zmywarki marki Bosch w jednym z salonów sieci Verle Home. W aktualnie trwającej promocji możesz zgarnąć nawet 800 zł cashbacku. Nie ma na co czekać! Już teraz sprawdź, jak zyskać niezawodny sprzęt i ekstrapremię.

Jedna zmywarka, a tak wiele oszczędności. Postaw na urządzenie marki Bosch, by cieszyć się czystymi naczyniami przy niskim zużyciu wody – i to bez wysiłku, za to z kilkusetzłotową premią. Szanujesz środowisko naturalne, obniżasz rachunki i zyskujesz dodatkowe środki, a im bardziej zaawansowany sprzęt wybierzesz, tym wyższa suma wróci na Twoje konto. Wysokość cashbacku może wynieść od 200 do 700 zł i zależy od kwoty, jaką zapłacisz za swoją nową zmywarkę. Sprawdź, ile możesz zyskać.

 

Cena zakupu zmywarki brutto

Wysokość premii brutto

Od 1 500,00 zł do 2 500,00 zł

200 zł

Od 2 501,00 zł do 3 500,00 zł

320 zł

Od 3 501,00 zł do 5 000,00 zł

450 zł

Od 5 001,00 zł

700 zł

Ale to nie koniec, bo każdą swoją premię możesz podwyższyć o dodatkowe 100 zł!

Jak zgarnąć dodatkowe 100 zł?

Niezależnie od tego, ile wydasz na swoją nową zmywarkę i jak wysoki cashback będzie Ci przysługiwać, wysokość premii możesz podnieść o kolejne 100 zł, jeżeli tylko zdecydujesz się na zakup zmywarki Bosch z systemem ActiveWater Eco. To technologia, dzięki której zmywanie naczyń przebiega z wykorzystaniem w naprawdę niewielkich ilości wody. Co trzeba zrobić, by jeden zakup zamienić na tak duże oszczędności?

Do 800 zł zwrotu za zakup zmywarki Bosch – jak wziąć udział w promocji?

Wystarczy kilka prostych kroków, by zyskać niezawodną zmywarkę Bosch wraz z kilkusetzłotową premią:

  1. w trakcie promocji wybierz się do dowolnego ze studiów Verle Home i zamów premiowany model zmywarki Bosch,
  2. po odebraniu urządzenia, opublikuj swoją opinię na jego temat na stronie internetowej porównywarki cenowej, stronie internetowej punktu sprzedaży, na oficjalnej stronie marki Bosch lub w formularzu rejestracyjnym,
  3. zarejestruj zmywarkę, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.bosch-home.pl,
  4. do formularza musisz dołączyć zdjęcie tabliczki znamionowej zmywarki, zdjęcie lub skan dowodu zakupu oraz zdjęcie lub zrzut ekranu potwierdzający wystawienie opinii, jeżeli opublikujesz ją poza formularzem,
  5. po weryfikacji zgłoszenia, w terminie 60 dni, na numer konta podany w formularzu zostanie przelana premia w odpowiedniej wysokości.

Akcja trwa od 5.03.2024 r. do 5.05.2024 r. Zgłoszeń można dokonywać do 5.06.2024 r. Szczegółowy regulamin wraz z premiowanymi modelami możesz pobrać tutaj:

Maksymalna premia za zakup AGD Bosch

Kupując piekarnik Bosch w studiach Verle Home, możesz otrzymać zwrot od 200 do 1000 zł. Dodając do zamówienia płytę indukcyjną, zyskasz dodatkowe 250 do 800 zł. W sumie możesz odebrać aż 1800 zł!

Oszczędzaj każdego dnia ze zmywarkami Bosch z funkcją ActiveWater Eco

Ekologiczne zmywarki Bosch z funkcją ActiveWater Eco to świetny wybór nie tylko dla tych, którzy troszczą się o środowisko naturalne. Przy ich zakupie w salonach Verle Home w czasie trwania promocji można liczyć na dodatkową premię w wysokości 100 zł, a później – na codzienne oszczędności w domowym budżecie. Tego typu zmywarki są w stanie zmyć pełen załadunek w zaledwie od 6,7 do 7,5 l wody, ale to niejedyne, czym zaskakują urządzenia marki Bosch.

Zmywarki z systemem Home Connect mogą być obsługiwane za pośrednictwem smartfona lub tabletu przy pomocy specjalnej aplikacji, która umożliwia także monitorowanie działania naszego inteligentnego sprzętu, ale też planowanie jego pracy. Aplikacja może też pomóc nam w wyborze właściwego programu zmywania, jak i podpowie, np. w jaki sposób dbać o zmywarkę. A dodatkowo powiadomi nas o kończącym się zapasie tabletek czy też o braku soli zmiękczającej i nabłyszczacza.

Bezproblemowy załadunek różnego rodzaju naczyń jest z kolei możliwy za sprawą regulacji wysokości górnego kosza oraz rozkładanych elementów, dzięki którym łatwo dopasujemy komorę zmywania do rodzaju wsadu. Wygodę i elastyczność zapewni także szuflada na sztućce i kuchenne akcesoria, na której zmieścimy również niewielkie naczynia, takie jak chociażby filiżanki do espresso.

cashback Bosch na zmywarki