Wyśmienite show na festiwalu Moja Pszczyna. Bądźcie z nami już 20 sierpnia!

Zapowiedź na festiwal - Moja Pszczyna 2023 - Verle Home

Wielkimi krokami zbliża się festiwal Moja Pszczyna – coroczne święto, które zawsze celebrujemy razem z Wami. Zobaczcie, jakie atrakcje czekają na Was tym razem.

Festiwal Moja Pszczyna, a wcześniej Dni Pszczyny, od lat gromadzą rzesze uczestników. To jedyne w swoim rodzaju święto i okazja, by wziąć udział w Polskiej Biesiadzie czy w weselu rodem z lat 20., spróbować swoich sił w zawodach sportowych oraz zasmakować lokalnych specjałów. Tradycyjnie już wyśmienitych doznań kulinarnych dostarczać będzie Wam marka Verle Home.

Gotowanie z mistrzami kuchni i moc nagród do wygrania

To już kolejny raz, kiedy marka Verle Home wraz ze studiem kuchni Bawer wspierają festiwal Moja Pszczyna. Na nasze stoisko tym razem zapraszamy Was na miejscowy rynek w niedzielę, 20 sierpnia. Przygotowaliśmy dla Was konkursy z nagrodami, vouchery z ofertą specjalną, warsztaty kulinarne dla najmłodszych oraz dwa pokazy gotowania na scenie głównej. Show poprowadzą dla Was półfinalistka 11. edycji programu „MasterChef” Zofia Masny-Klimczak oraz szef kuchni Łukasz Dobrowolski. Ale to nie wszystko!

Serwujemy wyjątkowe oferty

Przez całą imprezę częstować będziemy Was wyjątkową kawą z ekspresu marki Siemens, a dzięki uprzejmości i zaangażowaniu marki BSH będziecie mogli zapoznać się z urządzeniami nowych linii Siemens i Bosch. Vouchery od miejscowego studia Kuchnie Verle dadzą Wam możliwość zakupu mebli z oferty Verle Home w atrakcyjnej cenie oraz zmywarki za 1 zł, a w naszych konkursach będziecie mogli zgarnąć m.in. małe sprzęty AGD. Nie zabraknie też drobnych upominków dla wszystkich, którzy odwiedzą nasze stoisko.

Szczegółowy program Festiwalu Moja Pszczyna na 20 sierpnia zapowiada się następująco:
13.00 – start sceny – koncert orkiestry Diverto
14.30-15.00 – pierwszy pokaz kulinarny VERLE
15.00-16.30 – koncert zespołu ABBA M
15:30-16:00 – warsztaty kulinarne dla dzieci na stanowisku VERLE
16.30-17.00 – drugi pokaz kulinarny VERLE
17.00-20.00 – Muzyczny Koktajl Radia Silesia: Maszkety, Pyjter I Verka

Koniecznie bądźcie z nami! Czekamy na Was już od godziny 12:00!