Marka VERLE HOME na targach Elektro Expo 2022 w Wiśle – fotorelacja

19 września marka Verle Home wzięła udział w targach Elektro Expo 2022 organizowanych przez GT Group. Impreza odbyła się w hotelu Gołębiewski w Wiśle. Była to wspaniała okazja do spotkania z klientami oraz zaprezentowania nowości z branży.

Targi Elektro Expo znów na żywo

Po długim czasie biznesowych wydarzeń organizowanych online spotkanie na żywo było tym większą przyjemnością. Teren targów Elektro Expo 2022 zapełniły stoiska największych producentów AGD, RTV oraz IT. Podziwialiśmy wystawy marek Siemens, Bosch, Samsung, Beko, Whirlpool, Amica, Franke, Pyramis, Gorenje, Grundig, Karcher, Philips oraz innych. Dużym stoiskiem mogła się też pochwalić druga marka własna organizatora – Kernau. W sumie w hotelu Gołębiewski zaprezentowało się ok. 50 wystawców.

Owocne rozmowy na stoisku Verle

Wśród tak znanych firm nie mogło braknąć stoiska Verle Home. Nasi przedstawiciele, wyposażeni w najnowsze katalogi, zapraszali do współpracy klientów Max Elektro. Oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem. A żeby rozmowy były bardziej owocne – częstowaliśmy odwiedzających pysznymi jabłkami z albigowskich sadów. Oprócz samych owoców serwowaliśmy także świeżo tłoczony sok jabłkowy.

Dzień pełen atrakcji

Organizatorzy targów zadbali o wiele atrakcji i konkursów dla klientów. Po zakończeniu oficjalnej części odbył się uroczysty bankiet.

Targi stały się okazją do poznania nowości w branży, zdobycia inspiracji, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Jednak najbardziej cieszymy się z możliwości spotkania na żywo. Takiego kontaktu nie zastąpi telekonferencja online.