[Oferta archiwalna] Urządzasz pralnię? Zrób to nawet 1500 zł taniej!

Szukasz pralki lub suszarki, a może potrzebujesz obydwu urządzeń? Postaw na sprawdzoną markę, kup sprzęty w naszych salonach i ciesz się z dodatkowych środków. Czeka na Ciebie nawet 1500 zł w prezencie.

Dobrze wyposażona pralnia to sposób na codzienną wygodę. Teraz, zamawiając funkcjonalne urządzenia wyposażone w nowoczesne technologie, możesz dodatkowo cieszyć się z ekstraśrodków, które powrócą na Twoje konto. Wystarczy wybrać model pralki lub suszarki z naszej premiowanej listy, by zgarnąć przypisaną do niej kwotę: 300, 500 lub 750 zł w przypadku pralki oraz 300, 400, 550 lub 750 zł w przypadku suszarki. Jeżeli zdecydujesz się na zakup obydwu urządzeń, zyskasz podwójną premię. Łącznie możesz otrzymać nawet 1500 zł. Jak wziąć udział w promocji?

Premia za zakup pralek i suszarek Bosch

Dowiedz się, jak skorzystać z naszej oferty krok po kroku:

  1. w czasie trwania promocji wybierz się do dowolnego studia Verle Home i zamów objęty promocją model pralki i/lub suszarki. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać sprzęt na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań,
  2. zarejestruj swoje nowe urządzenie, wypełniając formularz dostępny na stronie www.bosch-home.pl,
  3. do formularza dołącz zdjęcie lub skan dowodu zakupu pralki lub suszarki oraz zdjęcie tabliczki znamionowej,
  4. w formularzu umieść swoją opinię na temat swojego nowego sprzętu, a także oceń go w skali od 1 do 5,
  5. jeżeli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie, w przeciągu maksymalnie 60 dni na numer konta podany w formularzu przelane zostaną środki w odpowiedniej kwocie.
Akcja trwa od 5.09.2023 do 30.11.2023 roku. Zgłoszeń można dokonywać do 30.12.2023 roku. W razie zakupu dwóch urządzeń – pralki i suszarki – oba sprzęty należy zarejestrować osobno.

Efektywne pranie z marką Bosch

Wysoka klasa energetyczna zapewniająca ograniczony pobór prądu oraz technologia AciveWater Plus, obniżająca zużycie wody – to wyróżniki pralek Bosch, dzięki którym z łatwością zadbamy nie tylko o swoją odzież, lecz także o domowy budżet. Szczególnie jeżeli wybierzemy urządzenie z dodatkowym systemem i-DOS, który wykrywa stopień zabrudzenia i rodzaj wsadu, uwzględniając również wielkość załadunku, i automatycznie dobiera odpowiednią ilość detergentu, wykorzystując tylko niezbędne jego ilości.

 

>> Koniecznie zobacz pralki i suszarki marki Bosch w wirtualnym pomieszczeniu <<

Energooszczędne suszenie

Automatyczne suszarki z pompą ciepła to gwarancja skutecznego suszenia przy niższym zużyciu energii elektrycznej. Obecna w urządzeniach marki Bosch pompa ciepła jest odpowiedzialna za odzyskiwanie nagrzanego powietrza z jednego etapu suszenia i przekazywanie go do kolejnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu suszarka jest w stanie skutecznie wysuszyć cały załadunek w krótszym czasie i niższej temperaturze, co oczywiście jest nie bez znaczenia dla bezpieczeństwa naszych ubrań i zachowania ich dobrej kondycji. O kondycję suszarek z kolei użytkownikowi pomagają zadbać funkcje SelfCleaning oraz technologia usuwania mikrowłókien AutoClean, za sprawą której zbierających się w trakcie cyklu kłaczków nie trzeba usuwać po każdym suszeniu, a jedynie raz na 20 cykli.

Premia na pralkę i suszarkę marki Bosch przy zakupie obu urządzeń