Tak wspólnie bawiliśmy się na festiwalu Moja Pszczyna 2023 – zapraszamy do obejrzenia relacji!

Co roku włączamy się w organizację festiwalu Moja Pszczyna, dlatego i tym razem nie mogło nas tam zabraknąć. Zobaczcie, jak w tym roku wyglądało nasze stoisko, jak bawiliśmy się na scenie i czym zaskoczyliśmy uczestników imprezy. Zapraszamy do fotorelacji!

Stoisko Verle Home na festiwalu „Moja Pszczyna”

Nasze tegoroczne stoisko robiło wrażenie – rządziło na nim aż dwoje kucharzy, którzy serwowali wyśmienite przekąski i prowadzili warsztaty z gotowania dla najmłodszych, wspólnie smażąc naleśniki. Podczas tego zadania dzieci zostały ubrane w specjalne czapki i fartuchy kucharskie. Mogły też korzystać z pomocy i porad naszych ekspertów. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was dwa ekspozytory, na których królowały najnowsze linie urządzeń marek Bosch i Siemens. O ich specyfikacji, funkcjonalności i designie z wielką pasją opowiadał szkoleniowiec Krzysztof Cywiński. Nasi goście, odwiedzający stoisko Verle, mogli spróbować pysznej kawy i specjałów przyrządzanych przez ekipę naszego szefa kuchni Łukasza Dobrowolskiego, a także odebrać drobne upominki.

Kulinarne show na scenie

Głównymi punktami dwudniowego wydarzenia były Mieszczańskie Wesele lat 20. z udziałem naszego pszczyńskiego studia Bawer oraz poprawiny pod nazwą „Chochla 2023”, w ramach których odbyły się koncerty i pokazy kulinarne przeprowadzone przez naszych mistrzów. Oprócz Łukasza Dobrowolskiego na scenie swoje niezwykłe umiejętności zaprezentowała Zofia Masny-Klimczak. Podczas show można było podglądnąć chociażby, jak przy wykorzystaniu ciekłego azotu i kwiatów róży powstają smakowite lody. W trakcie wesela natomiast w programie znalazły się: międzywojenny dancing z charlestonem, prezentacja przedwojennych zabaw weselnych, Czar Par – konkurs taneczny dla Młodych Par oraz maskarada.

Konkursy i wyjątkowe nagrody

Na festiwalu nie mogliśmy pojawić się bez wyjątkowych nagród, które rozdawaliśmy za udział w naszych konkursach. Do wygrania były urządzenia i gadżety ufundowane przez marki Verle Home, Bosch i Siemens, a także studio Bawer. Zgarnąć można było ekspres przelewowy, czajnik, blender, ręczniki czy vouchery o wartości 5000 zł do wykorzystania w pszczyńskim salonie, które trafiły do trzech najlepiej przebranych par. Zwycięzcy maskarady będą mogli też spędzić weekend w Zamku Książ.
Sam festiwal Moja Pszczyna potrwa jeszcze do 3 września. Możliwość uczestnictwa w tym ważnym dla mieszkańców Pszczyny i okolic święcie zawsze jest dla nas szczególnym wyróżnieniem. I tym razem serdecznie dziękujemy Wam za wspólną zabawę. Było wspaniale! Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!