[Oferta archiwalna] Pranie i suszenie z marką Siemens w jeszcze lepszej cenie. Odbierz do 1500 zł premii!

Pralka i suszarka Siemens - Verle Home - premia 1500 zł

To wyjątkowa okazja, na to by za sprawdzone sprzęty marki Siemens zapłacić mniej. Dzięki tej promocji, kupując wybrane pralki i suszarki, możecie zgarnąć nawet 1500 zł cashbacku. Nie ma na co czekać! Sprawdźcie szczegóły i skorzystajcie z naszej oferty.

Dobrze dobrane sprzęty AGD potrafią zaoszczędzić nam sporo czasu i wysiłku, ale także pieniędzy. Szczególnie jeżeli wybierzemy energooszczędne pralki i suszarki marki Siemens, a ich zakupu dokonamy w studiu Verle Home. Wystarczy zdecydować się na jedno lub dwa urządzenia z naszej promocyjnej listy, by otrzymać przypisaną do niego premię. Aż 300, 500 lub 750 zł w przypadku pralki oraz 300, 400, 550 lub 750 zł w przypadku suszarki. Łącznie można zatem odebrać nawet 1500 zł. Co zrobić, by wziąć udział a promocji? I tym razem zasady są niezwykle proste.

Zwrot na konto za zakup pralek i suszarek Siemens

Sprawdź, jak skorzystać z promocji. Oto nasze instrukcja w 5 krokach:

  1. znajdź najbliższe studio Verle Home w swojej okolicy, korzystając z naszej Mapy Studiów. W salonie zamów pralkę i/lub suszarkę marki Siemens z naszej promocyjnej listy. Ofertą objęte są pralki z funkcją smartFinish iQ 300, iQ 500 i iQ 700 oraz suszarki z pompą ciepła A++ oraz A+++ 8 i 9 kg. Jeżeli nie masz jeszcze sprecyzowanych oczekiwań co do swojego nowego sprzętu, nasi specjaliści pomogą Ci podjąć decyzję,
  2. wejdź na https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/ i wypełnij dostępny na stronie formularz rejestracji,
  3. załącz zdjęcie lub skan dowodu zakupu oraz zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia,
  4. wypełniając formularz, napisz opinię na temat zakupionego sprzętu oraz oceń go w skali od 1 do 5,
  5. po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia w ciągu maksymalnie 60 dni premia w odpowiedniej wysokości zostanie przelana na numer konta podany w formularzu.

Akcja trwa od 5.09.2023 roku do 30.11.2023 roku. Zgłoszeń można dokonywać do 30.12.2023 roku. W razie zakupu dwóch urządzeń – pralki i suszarki – oba urządzenia należy zarejestrować osobno.

Pralki Siemens z funkcją smartFinish

Pralki wyposażone w program parowy smartFinish zostały stworzone z myślą o łatwiejszym prasowania. To cykl, który przy wykorzystaniu pary, redukuje zagniecenia, dzięki czemu prasowanie tkanin staje się znacznie łatwiejsze, a czasami wcale nie jest potrzebne. Wystarczy 20 minut, by suche, pomięte ubrania zostały wygładzone nawet w 50%. Program idealnie sprawdza się między innymi w przypadku koszul i t-shirtów.

Energooszczędne suszarki Siemens z pompą ciepła

Obecne w suszarkach Siemens pompy ciepła pozwalają zmniejszyć pobór energii elektrycznej i suszyć ubrania w niższej temperaturze, chroniąc je przed niekorzystnym wpływem zbyt ciepłego powietrza. Gwarancją niskiego zużycia prądu dodatkowo jest wysoka klasa energetyczna. Duża pojemność bębna umożliwia suszenie większego wsadu bez obawy o nadmierne zagniecenie ubrań, a bogata gama programów dostosowanych do różnego rodzaju załadunku zapewnia możliwość bezpiecznego suszenia różnych materiałów.

Pralki i suszarki Siemens - Caschback - Verle Home
Pralka i suszarka Siemens - Verle Home - premia