Ponadczasowy minimalizm w śnieżnobiałej odsłonie – zainspiruj się z Verle Home!

Biel w kuchni to od wielu lat kolor reprezentujący styl i klasę, nie tylko w modzie czy życiu codziennym, ale także w architekturze wnętrz i projektach kuchni. Najnowsza propozycja Verle to śnieżnobiała wersja minimalistycznej kolekcji Artis 938, która odkrywa nowe oblicze serca domu i jest odpowiedzią na światowe trendy. Alpejski odcień bieli wzbogacony efektem szkła mrożonego to niewątpliwie rozwiązanie, obok którego nie da się przejść obojętnie. Ta ponadczasowo piękna propozycja krzyczy słowo elegancja.

Kaprysy mody

Poszukiwanie doskonałości w kuchni to niekończąca się przygoda z wieloma przystankami po drodze. Chociaż można odnieść wrażenie, że biel ma coraz mniej do powiedzenia we współczesnej modzie wnętrz, to jednak nieustannie ma ona swoje grono zwolenników, a projektanci i architekci wnętrz chętnie stosują ją w swoich minimalistycznych lub klasycznych aranżacjach. Mowa zwłaszcza o odcieniu bieli, tzw. Snow White lub głębokiej bieli alpejskiej. Śnieżnobiały odcień pojawił się w kolekcjach topowych domów mody, jak np. Chloe, Dior i Acne Studios.

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że biel, coraz częściej traktowana z rezerwą i po macoszemu, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Ponadto choć kolory z impetem wkroczyły do wnętrz kuchennych, to biel dotrzymuje im kroku pod każdym względem i nie musi kojarzyć się ze sterylnością oraz brakiem wyrazistości. Tak jest w przypadku mebli kuchennych wykonanych ze śnieżnobiałych płyt laminowanych Artis 938 w wykończeniu matowym. Wyjątkowy odcień bieli w alpejskim wydaniu ma teraz swój czas. Odpowiednie zabiegi aranżacyjne, kompozycje kolorystyczne i dodatki sprawią, że kuchnia będzie prezentować się zaskakująco i imponująco.

Idzie nowe

Minimalizm w eleganckim wydaniu, tak w skrócie można określić styl najnowszej kolekcji Artis 938 – Biały Alpejski Mat, która jest wynikiem fascynacji alpejskim krajobrazem otwartym na niczym nieograniczoną naturę i grę hipnotyzujących kontrastów. Połączenie matowej powierzchni śnieżnobiałych frontów meblowych i specjalnej technologii, dającej wizualny efekt mrożonego szkła tworzy idealną bazę dla ekskluzywnego oraz praktycznego wyglądu wnętrza kuchennego. Ponadto pozwala spojrzeć na biel z nowej perspektywy – intrygującej, nieszablonowej i zawieszonej pomiędzy potęgą przyrody, a ludzkim dążeniem do perfekcji.

Dlaczego Biały Alpejski Mat to najlepszy wybór?

Biały kolor tworzy iluzję dużej przestrzeni i zawsze będzie dawał efekt nowości. Biały Alpejski Mat jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania w kuchni współczesnej, która będzie odporna na przemijające trendy. Eleganckie, białe fronty z najnowszej kolekcji Artis 938 subtelnie współgrają z niemal każdym wystrojem. Innowacyjny efekt szkła mrożonego nadają głębi odbijającym się refleksom światła i sprawia, że każda przestrzeń wydaje się niebywale efektowna.

Symfonia w bieli i czerni

Połączenie salonu z kuchnią i jadalnią to bardzo często duże wyzwanie aranżacyjne. Jak skomponować ze sobą te trzy strefy, ale jednocześnie zachować indywidualność każdej? Odpowiedzią jest idealnie dobrana gama kolorystyczna, najlepiej w oparciu o zasadę kontrastu, która zawsze gwarantuje ciekawy efekt wizualny wnętrza. Współczesne wnętrza niebywale często łączą ze sobą ponadczasową biel i czerń. Kolory te kocha styl skandynawski, zarówno w odsłonie classic, jak i modern czy soft loft. Dodając do alpejskiej bieli z najnowszej kolekcji Artis 938 kontrastującą czerń w macie, która wspaniale współgra z niebanalnym efektem szkła mrożonego można mieć pewność nietuzinkowej elegancji na lata, która sprawdzi się fantastycznie zwłaszcza w przypadku wnętrz minimalistycznych i loftowych.

Przepis na wnętrze w bieli

Propozycje Verle zawsze zaskakują lekkością oraz zastosowaniem wyjątkowych materiałów, w przypadku najnowszej kolekcji Artis 938 nie mogło być inaczej. Harmonia linii pionowych i poziomych, ograniczenie wzorów i barw na rzecz oryginalnych odcieni i imponujących struktur z efektem szkła mrożonego to zapowiedź wnętrza, które ceni luksusowy komfort i wyrafinowanie. Wszystkie odcienie bieli użyte w projekcie, konsekwentnie zestawione z pozostałymi elementami wykończeniowymi, nie są jedynie tłem, a stanowią motyw przewodni projektu. Absolutnie niebanalną wszechobecność bieli przełamuje czerń, grafit i subtelne oświetlenie oraz delikatne dekoracje drewniane.

Czarny blat oraz część kuchennej zabudowy, grafitowa posadzka, sprzęty AGD, armatura, designerskie oświetlenie to elementy, które pomimo współczesnej formy i dominacji chłodnej tonacji barwnej, wzmacniają przytulny klimat wnętrza. Potęgują go naturalne materiały, takie jak drewno i kamień.

Wszystkie ciemne elementy wyposażenia podkreślają niezwykłość gładkich frontów Artis 938. Blaty w czarnym matowym kolorze stanowią mocny kontrast dla frontów kuchni w odcieniu Biały Alpejski Mat. Połączenie wyjątkowo matowej powierzchni i specjalnej technologii, która daje wizualny efekt mrożonego szkła tworzy idealną bazę dla ekskluzywnego, ale praktycznego wyglądu.

W kuchennych szafkach zrezygnowano z tradycyjnych uchwytów, tak by nic nie zakłócało gładkich powierzchni imponujących śnieżnobiałych frontów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii na aksamitnej, przyjemnej w dotyku strukturze powierzchni nie zostają ślady palców.

Projekt obejmuje również pasującą spiżarnię, która idealnie integruje się z kuchnią, zapewniając przyjemne doznania kulinarne, zgodnie z najnowszymi trendami kuchennymi.

Poznaj zalety frontów z efektem szkła mrożonego

Cenisz minimalizm? Rozglądasz się za wyjątkowymi frontami w bieli? Artis 938 jest dla Ciebie!

  • Wysoka jakość frontów to gwarancja doskonałego wyglądu przez lata i jest ceniona za najwyższą odporność na działanie promieniowania UV, zadrapania, przebarwienia,
  • Efekt szkła mrożonego tworzy iluzję głębi, pozwala optycznie powiększyć niewielkie mieszkania,
  • Płyty posiadają właściwości antybakteryjne, które zwiększają nasze bezpieczeństwo,
  • Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii można mieć pewność, ze smugi i mało estetyczne odciski palców nie będą widoczne.