Otwarcie nowego studia Verle w Opolu

W miniony weekend świętowaliśmy otwarcie nowego studia Verle. Tym razem nowy punkt na mapie naszych studiów pojawił się w Opolu. To wyjątkowe miejsce, prezentujące najnowsze trendy w nowoczesnym designie oraz technologiczne innowacje funkcjonalnego i niezawodnego sprzętu marki Siemens.

Każdy z Państwa z powodzeniem może liczyć na profesjonalną pomoc specjalistów pracujących we wspomnianym studiu. Projektanci doradzą, odpowiedzą na każde pytania i wątpliwości, tworząc wnętrza marzeń, dedykowane potrzebom i preferencjom klienta.

Podczas otwarcia nasi goście chętnie uczestniczyli we wszystkich atrakcjach przez nas przygotowanych. Prezentowaliśmy perfekcyjnie dopracowane ekspozycje mebli Verle, w towarzystwie smakowitości przygotowywanych przez Mistrza Kuchni Josepha Seeletso. Nie zabrakło też słodkich akcentów oraz nagród i upominków od studia.

Wszystkim gościom, którzy w miniony weekend byli z nami serdecznie dziękujemy, pozostałych zapraszamy do odwiedzenia naszego studia i skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy: Wizytówka studia

[envira-gallery id=”4275″]