Najlepsze promocje i świetna zabawa. Piątek od kuchni – spotkajmy się w studio Modern w Lubinie

Wiecie już, że dni otwarte naszych salonów upływają pod znakiem wnętrzarskich inspiracji, pysznej kuchni i superrabatów. Tym razem na wspólną zabawę zapraszamy Was do Lubina. Dni otwarte salonu Modern Studio Wnętrz już 16 czerwca.

Poznajcie stylowe i funkcjonalne rozwiązania

Dni Otwarte studia Modern to wydarzenie, na którym każdy miłośnik stylowych aranżacji znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy marzy Wam się totalna metamorfoza mieszkania, szukacie rozwiązań do nowego domu czy Wasze życie zawodowe kręci się wokół urządzania wnętrz – przygotowaliśmy coś specjalnie dla Was!

Zasmakujcie w kuchni mistrza

Pomieszczeniem, o które w Verle Home troszczymy się szczególnie, jest kuchnia. Regularnie poszerzamy naszą ofertę o funkcjonalne elementy wyposażenia kuchennych wnętrz, by ułatwić Wam wykonywanie codziennych obowiązków, a konieczność przygotowywania posiłków dla domowników i gości zamienić w czas relaksu. Tym razem jednak to my jesteśmy gospodarzami, dlatego chcemy zaserwować Wam najlepsze dania. Na Dni Otwarte salonu Modern Studio Wnętrz zaprosiliśmy więc szefa kuchni Łukasza Dobrowolskiego.

Będziecie mogli podglądnąć, jak nasz mistrz wykorzystuje zaawansowane technologicznie urządzenia marki Siemenspartnera strategicznego Verle Home, do przygotowania naprawdę wykwintnych potraw. A efekty smakowe? Pozostawiamy do Waszej oceny! Pokaz kulinarny oczywiście połączony jest z degustacją.

Meble i AGD kupujcie taniej

Jak świętować, to na całego! Podczas Dni Otwartych studia Modern w Lubinie wszystkie meble Verle Home będziecie mogli kupić aż o 20% taniej. Ale to nie koniec, bo ze zniżką możecie nabyć również sprzęty AGD. Biorąc udział w naszej akcji, za pralkę Siemens zapłacicie nawet 1,23 zł.
Co zrobić, by kupić pralkę w promocyjnej cenie? Urządźcie się w salonie Modern Studio Wnętrz: zamówcie meble Verle Home wraz z zestawem urządzeń Siemens, w którym znajdzie się piekarnik. Jeżeli wartość sprzętów wyniesie minimum 5 tys. zł, pralkę będziecie mogli otrzymać za połowę ceny lub za 1,23 zł. Wysokość rabatu zależy od kwoty, jaką wydacie na zakup AGD.
Regulamin i szczegóły akcji dostępne są w salonie Modern Studio Wnętrz w Lubinie.

Bądźcie na bieżąco z designem i technologią

W Verle Home mamy wiedzę na temat urządzania domowych wnętrz i nie boimy się nią dzielić. Właśnie dlatego na Dniach Otwartych studia Modern czekać będzie na Was również strefa architekta. Przeprowadzimy w niej bezpłatne szkolenie dla architektów i projektantów pod hasłem „Technologia spotyka się z designem”, w trakcie którego zaprezentujemy Wam tegoroczne nowości z asortymentu Verle, ale i technologiczne nowinki ukryte w najnowszej linii urządzeń Siemens iQ 700, które – nie da się ukryć – także zachwycają odświeżonym wzornictwem.

 

To jak? Widzimy się w Lubinie?

Zapraszamy do salonu Modern Studio Wnętrz już w piątek, 16 czerwca!
ul. Legnicka 69
59-300 Lubin
tel. 721 721 541

Godziny otwarcia
pon – pt: 11:00–19:00
sob: 10:00–16:00