Festiwal Moja Pszczyna z marką Verle – 20-21 sierpnia 2022 – bądźcie z nami!

To wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć! My, jak co roku, będziemy tam z całą pewnością! Zbliża się Festiwal Moja Pszczyna – wielkie święto kulinarne, sportowe i artystyczne.

Już 20 i 21 sierpnia 2022 zapraszamy Was na Festiwal Moja Pszczyna. Na to coroczne święto, które w ubiegłym roku zastąpiło Dni Pszczyny, licznie przybywają nie tylko mieszkańcy miasta czy okolic, ale i bardziej oddalonych zakątków Polski. To jedyna taka okazja, by wziąć udział w Śląsko-Góralskim Weselu, posmakować miejscowych przysmaków, zachwycić się lokalną muzyką czy spróbować swoich sił w wielu sportowych konkurencjach, takich jak regaty żeglarskie, turniej deblowy, zawody wędkarskie czy konne, ale nie tylko, bo lista konkurencji wydaje się nie mieć końca!

Verle gwarantuje moc kulinarnych doznań

Po raz kolejny święto Pszczyny wspierać będzie marka Verle. Nasze stoisko pojawi się na pszczyńskim rynku w niedzielę, 21 sierpnia, a na nim gość specjalny Charles Daigneault, finalista programu MasterChef, który serwować będzie wyjątkowe przysmaki. Przez cały dzień wypiekać będziemy także wyśmienite chleby w dwóch rodzajach piekarników marek Bosch i Siemens – tradycyjnym i parowym, by dać Wam możliwość porównania smaku pieczywa przygotowywanego na dwa różne sposoby.

Na scenie zaś odbędzie się kolejny pokaz kulinarny pod hasłem „Gotowanie VIP-em”. Kim będzie osobistość, która podejmie wyzwanie? Niech to na razie pozostanie owiane tajemnicą.

Poza tym będziecie mieć okazję wziąć udział w konkursach z ufundowanymi przez markę Verle nagrodami, a na naszym stoisku spotkacie przedstawicieli Studia Kuchni Verle Bawer z Pszczyny, które przygotowało dla Was jedyne w swoim rodzaju oferty specjalne.

Bądźcie z nami w tych szczególnych dniach i poczujcie smak potraw przygotowanych po mistrzowsku i dobrej zabawy!

Festiwal Moja Pszczyna