[Oferta archiwalna] Aż 700 zł w prezencie za zakup zmywarki Bosch! Odwiedź studio Verle i skorzystaj już dziś!

Kupując sprzęty AGD w studiach Verle Home, zawsze możecie liczyć na dobrą ofertę. W naszej najnowszej promocji możecie odebrać nawet 700 zł premii przy zakupie zmywarki Bosch. Sprawdźcie, jak zyskać dodatkowe środki.

Postaw na ekologiczne zmywanie, wybierz model zmywarki Bosch najlepiej dopasowany do swoich potrzeb i zgarnij 200, 320, 450 albo nawet 700 zł cashbacku. Ale to nie wszystko! Do każdej kwoty możesz otrzymać kolejne 100 zł premii, jeżeli zakupione urządzenie będzie posiadać funkcję AciveWater Eco. Oznacza to, że kupując sprzęt, który zużywa jeszcze mniej wody, możesz zyskać jeszcze więcej. Poznaj wszystkie zasady naszej promocji.

 

Cashback za zakup zmywarek Bosch – na czym polega promocja?

W Verle Home mamy dla Was bogatą ofertę niezawodnych zmywarek marki Bosch, które do umycia kompletu naczyń nie potrzebują więcej niż 10 l wody. To właśnie za ich zakup możesz otrzymać nawet 700 zł zwrotu. Jak skorzystać z promocji? To wyjątkowo proste!

  1. W czasie trwania akcji w dowolnym salonie Verle Home zamów premiowany model zmywarki.
  2. Pobierz aplikację Home Connect i połącz urządzenie z aplikacją, jeżeli zmywarka wyposażona jest w funkcję Home Connect.
  3. W przeciągu 30 dni od dnia zakupu urządzenia, wejdź na stronę www.bosch-home.pl, wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyraź swoją opinię na temat nowo zakupionego sprzętu i oceń go w skali od 1 do 5. Do formularza dodatkowo należy dołączyć zdjęcie lub skan dowodu zakupu zmywarki oraz zdjęcie tabliczki znamionowej.
  4. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia, premia zostanie przelana na konto bankowe podane w formularzu. Wysokość cashbacku zależy od kwoty wydanej na zmywarkę, widniejącej na rachunku.
Zmywarki Bosch w ofercie Verle Home - szczegóły caschback'u

Jeśli zmywarka ma funkcję ActiveWaterEco, konsument otrzymuje dodatkowo 100 zł. Czas trwania akcji obejmuje okres od 05.09.2023 roku do 31.10.2023 roku, nie dłużej jednak niż do wyczerpania Puli Premii. Zgłoszeń można dokonywać w terminie 30 dni od daty zakupu, ale nie później niż 30.11.2023 roku.

 

Zmywarki Bosch z systemem AciveWater Eco i technologią Home Connect

Oszczędne zmywarki Bosch są w stanie skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń z pełnego załadunku naczyń, myjąc je w mniej niż dziesięciu litrach wody. Jednak urządzenia wyposażone w funkcję ActiveWater Eco są pod tym względem jeszcze wydajniejsze! Potrzebują bowiem zaledwie 6,7-7,5 l wody do idealnego umycia pełnego wsadu. To perfekcyjne rozwiązanie dla każdego, kto, oszczędzając wodę, chce zadbać o środowisko i domowy budżet.
Inteligentne zmywarki Bosch z technologią Home Connect mogą być sterowane z dowolnego miejsca. Jedyne, czego potrzebujesz, to dostęp do Internetu. Aplikacja zasugeruje nam właściwy program, który dobierze na bazie naszych preferencji odnośnie do czasu zmywania, poboru energii oraz generowanego hałasu. Urządzenia te ponadto wyposażone są w licznik tabletek oraz system wysyłający powiadomienia na telefon w przypadku braku nabłyszczacza lub soli. W aplikacji znajdziemy także wiele praktycznych wskazówek dotyczących pielęgnacji zmywarki i korzystania z niej w jak najbardziej efektywny sposób.