1 urodziny studia Womag w Zielonej Górze

Za nami wyjątkowe wydarzenie. Kilka dni temu świętowaliśmy pierwsze urodziny naszego studia w Zielonej Górze. Chcieliśmy w szczególny sposób uczcić rok owocnej współpracy oraz sukces, jaki niewątpliwie udało nam się osiągnąć.

Studio Womag to dla nas wyjątkowe miejsce, które z dumą prezentuje ideę marki Verle. Piękne ekspozycję ukazują klientom naszą ofertę, wydobywając to, co w niej najlepsze. Mieszkańcy Zielonej Góry i okolic chętnie odwiedzają to miejsce, wiedząc, że znajdą tu produkty najwyższej jakości.

Świętując pierwsze urodziny studio Womag przygotowało liczne atrakcje, które podkreślały wyjątkowość wydarzenia. Zadbaliśmy o kulinarne podróże pełne smaków, czyli pokaz Josepha Seeletso, jurora polskiej edycji TOP CHEF i szefa kuchni znanego m.in. z programów „Dzień Dobry TVN” oraz „Pytanie na śniadanie”. Pojawili się również ciekawi goście, słodki poczęstunek, konkursy oraz liczne atrakcje dla najmłodszych.

Dla tych, którzy tego dnia nie mogli być z nami przygotowaliśmy fotorelację. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz do odwiedzenia studia Womag w Zielonej Górze, gdzie z powodzeniem i pomocą wykwalifikowanych specjalistów urządzisz każde wnętrze swojego domu.

[envira-gallery id=”4295″]