Zbliża się otwarcie nowego studia kuchni VERLE w Januszkowicach – zapraszamy!

W najbliższy piątek, 9 września, w miejscowości Januszkowice zacznie działać nowe studio mebli kuchennych pod szyldem Verle Home. Zapraszamy Was do salonu Kuchnie Jak Marzenie przy ul. Wolności 88. Na pierwszych Klientów czekają miłe niespodzianki, a dla wszystkich odwiedzających przygotowano dużo atrakcji oraz niezwykłe inspiracje. Z pewnością pobudzą one Waszą wyobraźnię do marzeń o pięknej kuchni.

Studio Kuchnie Jak Marzenie – nowy salon mebli Verle

Już 9 września na mapie Januszkowic pojawi się nowe miejsce, w którym wymagający konsumenci będą mogli znaleźć inspiracje oraz wyposażenie do swoich domów. To studio Kuchnie Jak Marzenie, które niedawno dołączyło do sieci mebli Verle Home. Jego założyciel, Damian Buszka, może się pochwalić ponaddwudziestoletnim doświadczeniem w branży meblarskiej, szczególnie właśnie kuchennej. – Wraz z żoną odwiedziliśmy różne studia kuchni. Verle okazało się marką, która najbardziej nas urzekła swoją elegancją, nowoczesnością oraz wyjątkowym wykonaniem mebli – akcentuje pan Damian.

Odwiedź studio i zrealizuj marzenia o idealnej kuchni

Właściciele salonu Kuchnie Jak Marzenie w Januszkowicach chcą wyróżniać się indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz profesjonalnym doradztwem. Oferują klientom kompleksową obsługę: od projektu, poprzez wykonanie, po montaż mebli. Jeśli marzycie o pięknych i dobrze wykonanych wnętrzach, koniecznie odwiedźcie to miejsce. W ofercie salonu odnajdziecie wysokiej jakości meble do kuchni, lecz także do łazienki, biura, salonu, garderoby i szeroki wybór urządzeń AGD.

Podczas otwarcia salonu 9 września chcemy Was zainspirować przykładami eleganckich realizacji oraz funkcjonalnych rozwiązań. Dodatkowo dla pierwszych klientów przygotowaliśmy niespodzianki od marek Bosch i Siemens. To nie wszystko – na każdego gościa czeka wiele atrakcji, a także coś dla ciała, czyli słodki poczęstunek i pyszna kawa.

 

Funkcjonalne i stylowe meble Verle do kuchni i domu

Produkty Verle wyróżniają się funkcjonalnością, trwałością oraz eleganckim wyglądem. Produkowane są w niemieckich fabrykach, z dbałością o każdy szczegół. Ich wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja udzielana przez producenta. To uniwersalne, a równocześnie gustowne meble do wnętrz. Z marką Verle kompleksowo urządzisz swoją kuchnię, a także salon, przedpokój, garderobę, łazienkę i pralnię. W ofercie marki znajdziesz również sprzęty AGD. Dzięki temu doradcy w studiu od razu zaproponują Ci i wdrożą najlepsze rozwiązania do urządzanego pomieszczenia. Jak zresztą podkreśla Magdalena Buszka, współwłaścicielka studia: – Każdą kuchnię tworzymy tak, jakby miała być naszą prywatną, zwracając uwagę na szczegóły i szczere, życiowe doradztwo.

Chcesz sam się przekonać o jakości Verle? Przyjdź 9 września do studia Kuchnie Jak Marzenie w Januszkowicach i odważ się marzyć o pięknych wnętrzach!

Studio Kuchnie Jak Marzenie

ul. Wolności 88, Januszkowice
godz. otwarcia: pon.-pt. 9:00-18:00, sob. 9:00-13:00
tel. 730 530 061