Zapraszamy na Dni Otwarte salonu MN Studio Wnętrz w Opolu

Już 26 maja MN Studio Wnętrz zaprasza na Dni Otwarte. Poznajcie ofertę salonu i skorzystajcie z wyjątkowych promocji na meble i sprzęty AGD. Zainspirujcie się stylowymi ekspozycjami i nowinkami technologicznymi w towarzystwie szefa kuchni, serwującego wyśmienite dania. Oto, jakie jeszcze niespodzianki na Was czekają.

Dni Otwarte salonu MN Studio Wnętrz w Opolu to wydarzenie, którego nie może przegapić żaden miłośnik stylowych aranżacji. To też jedyna okazja, by domowe wnętrza urządzić taniej, korzystając z wysokiej klasy mebli pochodzących z oferty Verle Home oraz niezawodnych sprzętów Siemens. Sprawdźcie, jakie atrakcje i promocje czekają na Was w MN Studio w tym dniu.

 

Posmakujcie mistrzowskiej kuchni

Zawsze chcieliście spróbować dań przygotowanych przez profesjonalnego szefa kuchni? Specjalnie dla Was w MN Studio Wnętrz podczas Dni Otwartych swoje popisowe potrawy przygotowywać będzie Łukasz Dobrowolski, kulinarny mistrz i organizator licznych warsztatów, który z pasją podchodzi nie tylko do samego przyrządzania potraw, lecz także do ich dekorowania. Koniecznie musicie zobaczyć go w akcji!
Nasz szef kuchni będzie piec i gotować na Waszych oczach, korzystając z urządzeń partnera strategicznego Verle Home – marki Siemens. To szansa, by przekonać się, jak technologiczne rozwiązania, dostępne w urządzeniach niemieckiego producenta, mogą ułatwić przyrządzanie wymagających potraw.

 

Urządźcie się taniej

Podczas Dni Otwartych salonu MN Studio Wnętrz serwować będziemy nie tylko pyszne jedzenie, lecz także jedyne w swoim rodzaju promocje. Na meble Verle przysługuje Wam w tym czasie aż 15% rabatu. Ale w opolskim studiu czekać będzie na Was także oferta promocyjna na urządzenia AGD, dzięki której będziecie mogli odebrać pralkę Siemens nawet za 1,23 zł.
Co zrobić, by zyskać pralkę w tak korzystnej cenie? Pozwólcie naszym specjalistom z MN Studio zaprojektować Wasze wymarzone wnętrza, a następnie wraz z meblami Verle Home zamówcie komplet urządzeń do zabudowy Siemens. Pamiętajcie, że w zestawie musi znaleźć się piekarnik. W zależności od kwoty, jaką zapłacicie za sprzęty, pralkę Siemens będziecie mogli otrzymać za połowę ceny lub za 1,23 zł. Zniżka na pralkę przyznawana jest, jeżeli na urządzenia wydacie minimum 5 tys. zł.
Regulamin i szczegóły akcji dostępne są w salonie MN Studio Wnętrz.

 

Odkryjcie funkcjonalność i design mebli Verle i sprzętów Siemens

Dni Otwarte studia mebli Verle nie mogłyby odbyć się bez strefy architekta. Architektów, projektantów i wszystkich zawodowo związanych z designem zapraszamy na bezpłatne szkolenie pod hasłem „Technologia spotyka się z designem”. W trakcie kursu będziecie mieli możliwość poznać funkcjonalne i unikatowe rozwiązania z oferty Verle Home, ale i bliżej przyjrzeć się technologicznym nowinkom, dostępnym w sprzętach Siemens z najnowszej linii iQ 700. Wszystko po to, by swoim klientom móc proponować kompletne wyposażenie domowych wnętrz, idealnie dopasowane do ich potrzeb.
Bądźcie z nami na Dniach Otwartych MN Studio Wnętrz w Opolu
Na wydarzenie zapraszamy Was już 26 maja, już od 10.00.

 

MN Studio Wnętrz
ul. Romana Horoszkiewicza 6
45-301 Opole
tel. +48 510 388 830