Więcej miejsca w lodówce i większe oszczędności. Postaw na chłodziarkę Bosch i odbierz blender w prezencie

Lodówki Bosch o zwiększonej szerokości bez problemu pomieszczą nawet tygodniowe zapasy. Z całą pewnością nie zabraknie w nich miejsca również na odżywcze koktajle i wyśmienite kremowe zupy, które przygotujesz w swoim nowym blenderze. Sprawdź, jak możesz zgarnąć go za złotówkę!

Więcej miejsca na pyszne przyjemności

Zawsz wybierajcie praktyczne rozwiązania. Lodówki Bosch o zwiększonej szerokości zajmują niewiele więcej miejsca w kuchni od standardowych modeli, za to zmieści się w nich znacznie więcej produktów. A ponieważ wyposażone są w nowoczesne technologie, dzięki którym żywność zachowuje swoją świeżość na dłużej, możecie zapomnieć o ciągłej konieczności robienia zakupów. Zainteresowani? Nic dziwnego! Szczególnie że właśnie teraz w naszej promocji, przy zakupie wybranych modeli chłodziarko-zamrażarek Bosch o szerokości 70 cm możecie zgarnąć blender kielichowy Bosch VitaPower MMB 6141B za 1,23 zł!

Jak otrzymać blender Bosch za złotówkę?

Z promocji możecie skorzystać w wybranym przez siebie salonie Verle Home. Wystarczy, że z pomocą naszych specjalistów na naszej premiowanej liście znajdziecie odpowiedni dla siebie model chłodziarko-zamrażarki Bosch. Do zamówienia dołączcie także blender kielichowy Bosch MMB 6141B, za który zapłacicie tylko 1,23 zł.

Nasza oferta obowiązuje od 1.07.2024 r do 31.07.2024 r. Szczegółowy regulamin promocji możecie pobrać tutaj:

Chłodziarko-zamrażarki Bosch XXL

Lodówki Bosch o szerokości 70 cm to urządzenia, które zachwycają mnogością dobrych rozwiązań. Przechowywane w nich warzywa, owoce i mięsa zachowują swoje składniki odżywcze przez znacznie dłuższy czas. A wszystko to za sprawą systemu VitaFresh, dzięki któremu w chłodziarce panują idealne warunki dla świeżych produktów. Specjalna komora na ryby i mięso, w której temperatura utrzymywana jest na poziomie bliskim 0°C, pozwala cieszyć się ich wyśmienitym smakiem przez dłuższy czas i z całą pewnością ogranicza marnowanie żywności. Nie zapominajmy również o technologii NoFrost, eliminującej konieczność rozmrażania zamrażalnika. Warto wiedzieć także, że lodówki Bosch z konstrukcją Perfect Fit możemy ustawić bezpośrednio przy ścianie lub w ciągu zabudowy meblowej, bez potrzeby pozostawiania wolnego miejsca. Zaoszczędzone centymetry warto wykorzystać na większą chłodziarkę!

Blender kielichowy Bosch MMB 6141B – zdrowe koktajle, orzeźwiające napoje, a nawet kruszony lód

Serce blendera kielichowego Bosch MMB6141B stanowi niezwykle mocny silnik o prędkości obrotowej wynoszącej aż 30000 obr./min. To za jego sprawą bez problemu będziemy w stanie rozdrobnić nawet najtwardsze produkty czy chociażby pokruszyć lód. Szybkie i skuteczne blendowanie możliwe jest również za sprawą trwałych ostrzy ProEdge, wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wszystkie elementy blendera, takie jak kielich, pokrywa czy ostrza, nadają się do mycia w zmywarce. Po skończonej pracy możemy zatem rozkoszować się pysznym daniem, nie przejmując się nadmiernie sprzątaniem.

Przejdź do strony: