V Edycja Targów Warsaw Home już za nami!

Największe święto designu w Polsce za nami. Zakończyła się V edycja biznesowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home. To wydarzenie na ogromną skalę może po raz kolejny ogłosić wielki sukces, pomimo tak niesprzyjających warunków, które stworzył nam Covid-19. Doświadczeni minionymi wydarzeniami, pragnęliśmy udowodnić, że czas, który na chwilę stanął w miejscu, nie był czasem straconym, był jedynie momentem pozwalającym nam docenić zagubione gdzieś po drodze wartości i dostrzec moc, jaką niesie za sobą spotkanie z drugim człowiekiem.

W pięciu halach targowych swoje najlepsze produkty prezentowało niemal czterystu wystawców. Wśród nich byliśmy MY 🙂

Ponowne spotkanie to dla nas kolejna szansa do budowania trwałych relacji, opartych na synergicznej wymianie doświadczeń i pomysłów. To powrót do rozmów, pytań i odpowiedzi, do dzielenia się słowem i obrazem, do komunikacji opartej na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. To również kolejna możliwość do nawiązywania nowych relacji biznesowych. Jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy zaprezentować również produkty oraz technologie naszych biznesowych partnerów – SIEMENS oraz HOME CONNECT.

 

 Kuchenna ekspozycja Verle przyciągnęła mnóstwo odwiedzających, którzy z entuzjazmem wypowiadali się na temat nie tylko naszych nowych kolekcji, ale także mogli skosztować wykwintnej kuchni Charlesa Daigneault’a! Nadmienię, iż sporym zainteresowaniem cieszyła się nowa technologia Home Connect prezentowana na naszym stoisku przy wyjątkowej, aromatycznej kawie. Pojawiło się mnóstwo pytań o inne produkty marki Siemens, obsługiwane przez wspomnianą technologię, które również mogliśmy zaprezentować dzięki specjalnie przygotowanemu katalogowi.

 

Udało nam się nawiązać wiele nowych branżowych znajomości. Cieszymy się, że mogliśmy pozytywnie zaskoczyć architektów i projektantów wnętrz, którzy dotychczas nie znali marki Verle Home.

W ciągu ostatnich dni odbyliśmy już rozmowy z przyszłymi właścicielami studiów i liczymy na to, że ta współpraca będzie niezmiernie owocna, a w oparciu o nią powstaną zarówno nowe studia Verle Home, jak i fantastyczne aranżacje wnętrz, cieszące przede wszystkim klientów końcowych.