[Oferta archiwalna]Teraz stylowe wnętrza urządzamy 15% taniej – oferta promocyjna: marzec 2022

Już w marcu ruszamy z wyjątkową promocją, dzięki której wysokiej klasy meble modułowe możesz kupić z superrabatem.

15% rabatu na wszystkie kolekcje Verle

Taka okazja nie zdarza się często, dlatego, jeżeli planujesz remont lub urządzasz się w nowym domu czy mieszkaniu, nadszedł idealny czas, by zajrzeć do studiów Verle Home. Przez cały marzec udzielamy 15-procentowej zniżki na wszystkie nasze kolekcje mebli. A jeżeli dodatkowo zdecydujesz się na zakup sprzętów AGD w naszych salonach, możesz liczyć na ekstrabonus od marki Siemens.

Pamiętajcie, że meble Verle Home udzielamy aż 5-letniej gwarancji!

Kuchnia w Twoim ulubionym stylu

Kuchnia nowoczesna, klasyczna, w stylu glamour czy loftowym? Niezależnie od tego, jakie wnętrzarskie trendy najlepiej trafiają w nasze gusta, kolekcje marki Verle dostarczają nam szeregu rozwiązań, z pomocą których jesteśmy w stanie zaaranżować wnętrze w każdym stylu. Wśród naszych najnowszych propozycji mebli kuchennych, łazienkowych i salonowych pojawiły się linie: Beton Piaskowy, Mineralna Zieleń oraz Niebieski Fiordowy. Na bazie tych wyjątkowych kolorów możemy urządzić niezwykle eleganckie wnętrza. Co więcej, wszystkie doskonale łączą się z bardziej nasyconymi barwami, np. ze złotem.

Co jednak istotne, studia Verle oferują nie tylko meble, lecz także ich praktyczne wyposażenie, podnoszące funkcjonalność kuchni akcesoria: kosze cargo, wysuwane półki, automatycznie unoszące się fronty, elektryczne otwieracze do szafek czy wyjątkowe systemy oświetlenia. Urządzenie ergonomicznej i dopasowanej do indywidualnych potrzeb kuchni staje się wyjątkowo proste.

Salon w dobrym guście

Spójna aranżacja otwartej kuchni i salonu to tajemnica harmonii, do której dąży się w projektowaniu nowoczesnych wnętrz. Wykorzystując meble Verle z jednej kolekcji w kuchni i salonie, zyskujemy pewność, że uzyskamy estetyczny efekt. Szczególnie że marka Verle dostarcza nam elastyczne rozwiązania, które wykorzystać możemy również w pokoju dziennym. To chociażby regulowany system regałowy, w którym samodzielnie dopasujemy wysokość półek, czy podświetlane szafki ścienne.

Łazienka i przedpokój w wersji premium

Meble Verle to produkty najwyższej jakości, wytwarzane w renomowanych fabrykach z wysokiej klasy materiałów. Dzięki temu z powodzeniem możemy na ich bazie tworzyć zabudowy do tak wymagających pomieszczeń jak łazienka czy przedpokój. Wśród kolekcji Verle znajdziemy także linie dedykowane do garderoby czy pralni – wszystkie objęte są 15-procentową promocją.

Meble Verle + AGD Siemens = dodatkowa premia

Zakup urządzeń AGD marki Siemens wraz z meblami Verle to jeszcze więcej korzyści. Na kuchenne sprzęty możesz bezpłatnie zyskać dodatkowe 3 lata gwarancji, zapewniając sobie tym samym aż 5 lat ochrony. Wystarczy w przeciągu miesiąca od dokonania transakcji zarejestrować urządzenia na stronie promocji.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz –>tutaj<–

3-lata-dodatkowej-gwarancji-na-urzadzenia-marki-siemens-min

Promocja -15% na meble Verle trwa od 1.03 do 31.03.2022r. Szczegółowy regulamin dostępny jest w studiach Verle Home.

Znajdź studio w swojej okolicy!