Wyszukaj

ISENSORIC

Wiele różnych urządzeń gospodarstwa domowego marki Siemens wyposażono w innowacyjne czujniki i inteligentne oprogramowanie. To właśnie one sprawiają, że Twój dom staje się bardziej inteligentny, wydajniejszy, a przede wszystkim wygodniejszy. Dzięki temu masz więcej czasu żeby cieszyć się każdą chwilą i odejść od codziennej rutyny.

Sterowane czujnikami działanie dla nowego poczucia wolności.

OUTDOOR

Cykl prania odzieży outdoorowej marki Siemens przeznaczony do tkanin funkcjonalnych pomaga zachować imponujące właściwości tych materiałów na długo. Odpowiedni cykl prania umożliwia jednoczesne pranie i impregnowanie odzieży funkcjonalnej. W ten sposób można odświeżyć tkaniny wodoodporne bez negatywnego wpływu na ich oddychalność. Dzięki temu nawet najintensywniej eksploatowany sprzęt zachowa swoje właściwości na długi czas. Programy super15 i super40 sprawią, że Twoje pranie będzie gotowe jeszcze szybciej.

Cykl Outdoor/Impregnacja chroni wysokiej jakości odzież funkcjonalną podczas prania.

HOME CONNECT

Korzystaj ze swojego urządzenia gospodarstwa domowego marki Siemens w zupełnie nowy sposób i odkryj wszystkie możliwości, które pozwolą zrobić Ci kolejny krok w przyszłość. Sterowane przez Wi-Fi sprzęty gospodarstwa domowego marki Siemens mogą już być obsługiwane poprzez aplikację Home Connect. Technologia ta łączy Twoje urządzenia z różnymi partnerami – zmieniając Twój dom w połączony dom. Odkryj, jak możliwość połączenia tworzy nowe perspektywy, które wzbogacają każdy aspekt Twojego codziennego życia. Otwórz się na innowacyjny styl życia i pozwól przyszłości wprowadzić się do swojego domu.

Inspirująca funkcjonalność Twoich urządzeń dzięki Home Connect.

Back to Top