Stwórz z nami stylową kuchnię i zgarnij odkurzacz pionowy marki Bosch za 1 zł!

Projektanci Verle zadbają o piękny wystrój i funkcjonalność Twojej kuchni, ale zatroszczą się także o porządek w całym domu. Sprawdź zasady naszej wiosennej promocji!

Ułatwiamy wiosenne porządki

W salonach Verle zawsze czekają na Ciebie wyjątkowe okazję, dzięki którym, poza eksluzywnym i stylowym wyposażeniem domu, możesz zyskać znacznie więcej! Przez cały kwiecień i maj przy zakupie mebli Verle wraz z urządzeniami marek Bosch i/lub Siemens, możesz otrzymać wyjątkowy odkurzacz pionowy Bosch BBH3ALL28 za złotówkę. Projektanci w naszych studiach, planując Twoją wymarzoną kuchnię, dbają o każdy detal. Teraz pomożemy Ci również zadbać o perfekcyjny porządek. Co trzeba zrobić, by zgarnąć odkurzacz?

Zasady promocji:

Wystarczy że w trakcie trwania promocji zamówisz meble kuchenne marki Verle oraz co najmniej 3 urządzenia marek Bosch i/lub Siemens, w tym piekarnik, płytę grzejną i zmywarkę o wartości min. 7500 zł brutto. Tylko tyle trzeba, by zyskać możliwość zakupu bezprzewodowego odkurzacza pionowego Bosch BBH3ALL28 za 1 zł.

Odkurzanie, które staje się czystą przyjemnością

Na samą myśl o odkurzaniu mieszkania odechciewa Ci się czegokolwiek? To nie Twoja wina! Idziemy o zakład, że to zwyczajny brak chemii pomiędzy Tobą a Twoim odkurzaczem. Z urządzeniem Bosch sprzątanie może zyskać całkiem nowy wymiar! Odkurzacz BBH3ALL28 to lekki, przyjemny w obsłudze i niezwykle skuteczny sprzęt, który w kilka chwil pozwoli Ci pozbyć się kurzu i innych zanieczyszczeń z podłóg, dywanów i tapicerowanych mebli, a do tego bez problemu dotrze w każdy zakamarek. Elektroszczotka obracająca się z prędkością do 4000 obr./min wyposażona została w diody LED, które podświetlają czyszczoną powierzchnię, by zapewnić Ci maksymalną dokładność. W zestawie znajdziesz też takie akcesoria jak teleskopowa ssawka szczelinowa czy ssawka kombi 2 w 1. A w razie potrzeby skorzystasz z wyjmowanego odkurzacza ręcznego. Urządzenie może nieprzerwanie pracować nawet przez 55 minut. W tym czasie swobodnie odkurzysz cały dom. Czujesz już ekscytację na myśl o odkurzaniu?

Odkurzacz pionowy Bosch BBH3ALL28 – może być Twój!

Zapraszamy do skorzystania promocji w dowolnym salonie Verle. Oferta obowiązuje od 1.04.2022 do 31.05.2022. Szczegółowe warunki i regulamin promocji dostępne są w Studiach Verle w całej Polsce.