Spotkanie VERLE HOME z architektami i projektantami wnętrz w Nysie

W piątek, 7 października Verle Home zorganizowało w Nysie prezentację dla architektów i projektantów wnętrz. Było to miłe spotkanie pełne inspiracji. Goście poznali najnowsze meble kuchenne, łazienkowe oraz rozwiązania Verle Home. Po części oficjalnej na uczestników czekały wystrzałowe atrakcje.

Kameralne spotkanie przy kawie

Marka Verle stawia na współpracę architektami oraz projektantami wnętrz. Wiemy, że urządzając kuchnie, łazienki i pozostałe domowe pomieszczenia oczekują nieszablonowych rozwiązań oraz solidnych dostawców. Możemy im to zagwarantować, dlatego chętnie przedstawiamy swoją ofertę tej grupie.

W piątkowe popołudnie, 7 października, nasi goście odwiedzili Studio Verle Home w Nysie. Podczas prezentacji omówiliśmy nowości 2023, jak i niestarzejącą się klasykę z naszej oferty. W kameralnym gronie łatwiej porozmawiać, wysłuchać oczekiwań i zainspirować się nawzajem. Z satysfakcją zauważyliśmy, że meble Verle są interesujące dla osób profesjonalnie zajmujących się aranżacją wnętrz. Każdy z gości otrzymał nasz katalog, a także drobne upominki od marek Verle i Siemens.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Wystrzałowa zabawa

To nie wszystko, co przygotowaliśmy na ten dzień. Po prezentacji przyszedł czas na rozrywkę – i to w nietypowym stylu! Wspólnie wyruszyliśmy na strzelnicę Protectal, gdzie każdy mógł spróbować swoich sił. Zabawa była bardzo emocjonująca!

Wieczór spędziliśmy w kręgielni Arsenał – przy już trochę spokojniejszej rozrywce. Choć trzeba przyznać, że gra w kręgle i bilard wzbudziła dreszczyk rywalizacji i pozytywne emocje.

Cieszymy się z tak spędzonego dnia. Mamy nadzieję, że ten czas zaowocuje w przyszłości wieloma ciekawymi pomysłami i udanymi realizacjami.

Konkurencyjna oferta Verle Home

Marka Verle oferuje ekskluzywne meble niemieckie do kuchni, łazienek i pralni, garderób, przedpokojów oraz salonów. Zainteresowanie, jakim obdarzyli nas zaproszeni architekci i projektanci wnętrz, potwierdza wysoki poziom naszej oferty. Dbamy o najlepszą jakość materiałów i przykładamy wagę do wykończenia oferowanych mebli. Duży wybór, różne style wzornicze oraz modne kolory frontów sprawiają, że nasze meble urzekają zarówno wielbicieli klasyki, jak i miłośników nowoczesnych wnętrz.