Przedłużona gwarancja na AGD od marki Bosch

Do końca roku zakup mebli kuchennych w studiach Verle wraz z urządzeniami Bosch premiowany jest dodatkową gwarancją na sprzęt AGD. Sprawdź, jak skorzystać z promocji.

Technologia i ochrona na lata

W studiach Verle Küchen urządzisz kuchnię od A do Z, a dodatkowo – jeżeli zdecydujesz się na zakup dużego ADG marki Bosch, możesz skorzystać ze specjalnej oferty. Wystarczy że zarejestrujesz nowe urządzenia na dedykowanej stronie, by standardowa 2-letnia gwarancja została przedłużona o kolejne 3 lata.

Przedłużona gwarancja na AGD Bosch 2+3 lata w Verle

Regulamin akcji: REGULAMIN Programu 2+3 lata gwarancji (kliknij, by podejrzeć i/lub pobrać)

Jak wziąć udział w akcji?

  1. Podczas zakupu mebli kuchennych w salonie Verle Küchen, dobierz odpowiadające Ci urządzenia marki Bosch.
  2. W przeciągu 1 miesiąca od zakupu zarejestruj swoje sprzęty online, wypełniając formularz na stronie internetowej: www.gwarancja2plus3.pl. Pamiętaj o załączeniu skanu albo zdjęcia dowodu zakupu za meble oraz urządzenia.
  3. Na wszystkie zarejestrowane urządzenia AGD otrzymasz dodatkowe 3 lata gwarancji. Łącznie więc zapewnione zostanie Ci aż 5 lat ochrony.

Zamawiając w salonach Verle Küchen zabudowę kuchenną wraz ze sprzętem marki Bosch zyskujesz pewność, że wybierasz produkty najwyższej jakości. Teraz, biorąc udział w promocji, możesz dodatkowo cieszyć się z ekstra korzyści.

Promocja nie obejmuje: pralek, suszarek do ubrań, ekspresów do kawy wolnostojących i do zabudowy oraz sprzętu drobnego i trwa do 31.12.2021 r. Szczegóły akcji oraz regulamin dostępne są w studiach Verle Küchen oraz pod adresem: www.

Zapraszamy do udziału w promocji!

Zespół Verle Küchen