[Oferta archiwalna] Promocja! Innowacyjna technologia Siemens dla oszczędnego suszenia

Zasady promocji:

1. Promocja trwa od 07.02.2023 r. do 06.04.2023 r. lub do wyczerpania puli premii.
2. Kup suszarkę marki Siemens objętą promocją.
3. Po zakupie suszarki, opublikuj opinię na jej temat na stronie internetowej punktu sprzedaży lub w porównywarce cenowej.
4. Wypełnij Formularz podając:
– dane osobowe,
– numer konta bankowego Uczestnika promocji,
– numer telefonu komórkowego,
– adres e-mail,
– symbol zakupionej suszarki, numer FD, numer seryjny, datę zakupu oraz nr dowodu zakupu,
– potwierdzenie zapoznania się z treścią Regulaminu i zaakceptowania jego postanowień.
5. W celu dokonania zgłoszenia należy dołączyć do formularza:
– wyraźne zdjęcie lub skan dowodu zakupu nowej suszarki,
– wyraźne zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia,
– zdjęcie lub zrzut z ekranu potwierdzające pozostawienie opinii. Na zrzucie ekranu/zdjęciu musi być widoczna treść opinii.
6. Zgłoszeń można dokonywać do dnia 05.05.2023 r.

 

Lista urządzeń SIEMENS biorących udział w promocji

REGULAMIN  oferty promocyjnej

800x400verle_siemens

* Wysokość premii zależy od modelu urządzenia. Promocja trwa od 07.02.2023 r. do 06.04.2023 r. lub do wyczerpania puli premii. Termin nadsyłania zgłoszeń do 05.05.2023 r. Regulamin, szczegóły i modele urządzeń objęte promocją dostępne na www.siemens-home.bsh-group.com/pl/. Premię za zakup urządzenia wypłaci organizator akcji: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
** Średnie roczne zużycie energii elektrycznej obliczone na podstawie danych etykiety energetycznej urządzenia model WT47XKH0PL i cenę prądu w Polsce dla taryfy G11, która na dzień 19.01.2023 r. wynosiła 1,27 zł brutto/kWh (stawka aktualna na dzień publikacji artykułu – źródło: https://zaradnyfinansowo.pl/ceny-pradu/; może ulec zmianie). Cena ta została wyliczona w oparciu o średnią cenę oferowaną przez najpowszechniejszych dystrybutorów energii elektrycznej w Polsce, z zastrzeżeniem, że może się ona różnić w zależności od dystrybutora, wybranej taryfy i podpisanej umowy dostawy energii elektrycznej.
*** Zużycie energii zgodnie z najwyższą wartością na etykiecie energetycznej urządzeń w tej grupie. Zużycie energii na podstawie 160 cykli suszenia w przypadku standardowego programu suszenia tkanin bawełnianych przy pełnym i częściowym załadowaniu oraz zużycia energii w trybach niskiego zużycia energii. Rzeczywiste zużycie energii na cykl zależy od sposobu użytkowania urządzenia.