Pierwszy Flagowy Showroom Verle Küchen już otwarty

Studia Verle Küchen regularnie pojawiają się w całym kraju. Po otwarciu kilkunastu punktów, nadszedł czas na Warszawę. Ta lokalizacja jest dla marki bardzo istotna, znajduje się w niej bowiem pierwszy flagowy showroom Verle Küchen.

 

Przy ulicy Puławskiej w Warszawie na ponad 250 m2 wyeksponowano dziewięć modeli kuchni, każda z nich godnie reprezentuje całą ofertę marki. Znajdują się tutaj bowiem aranżację utrzymane w stylu klasycznym, jak i te bardzo nowoczesne, wszystkie nawiązujące do najnowszych trendów światowego designu.

Wśród kuchni nie mogło zabraknąć modeli wyposażonych we wprowadzone w tym roku rozwiązania Verle Küchen, takie jak dostosowana do wzrostu współczesnych ludzi wysokość dolnych szafek XL. Znajdziemy ją w ekspozycyjnych modelach Stone Art i Focus. Nowej generacji blaty laminowane Xtra, umożliwiające montowanie zlewozmywaków i płyt grzewczych na równo z ich powierzchnią, pokazane zostały w modelu Sylt.

W nowym salonie można łatwo przekonać się, że wybór kuchni laminowanej Verle Küchen nie stanowi dziś kompromisu estetycznego. Wystarczy przyjrzeć się stojącej przy wejściu do salonu kuchni Stone Art, w której zastosowano połącznie laminowanych frontów przypominających kamienny łupek i drewno dębowe. Warto także zwrócić uwagę na model Lux i Color Concept z szafkami, które imitują beton lub model Fashion z linii Color Concept, gdzie powierzchnia intryguje metalicznym rdzawym dekorem. Wszystkie aranżacje prezentowane są w towarzystwie wysokiej jakości sprzętu AGD marki Siemens – oficjalnego partnera Verle Küchen.

W ubiegłą środę – 11 kwietnia zorganizowaliśmy spotkanie prasowe, podczas, którego zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z inspirującą przestrzenią showroomu Verle Küchen, poznać markę nieco bliżej oraz posłuchać o jej planach na najbliższą przyszłość. Całość spotkania urozmaiciła smaczna kuchnia Josepha Seeletso, jurora programu Top Chef, znakomitego szefa kuchni i znawcy wina.

Zapraszamy do Showroomu Verle Küchen, po zakup kuchni swoich marzeń.: Warszawa: Ul Puławska 579