VERLE HOME Showroom Warszawa

Verle & Siemens Prime Studio

Dane adresowe
ul. Puławska 579, II piętro
02-885 Warszawa

Godziny otwarcia
pon – pt: 10:00–19:00
sob: 10:00–16:00
nd: nieczynne

Studio Kuchni

Szukasz dobrze zaprojektowanej kuchni z najwyższej jakości materiałów wykonanych z niemiecką precyzją? Dobrze trafiłeś, bo takie właśnie są oferowane przez nas kuchnie na wymiar. Od lat doradzamy, projektujemy kuchnie realizując marzenia naszych klientów o wymarzonej kuchni. Odwiedź nasz showroom z meblami kuchennymi marki Verle w Warszawie, a przekonasz się o jakości tworzyw, z których powstają kuchnie spełniające wysokie normy jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie oferowane kuchnie z montażem posiadają 5 lat gwarancji, pozwalając tym samym na spokojne pieczenie i gotowanie wyśmienitych potraw. Showroom Verle to firmowy salon ekspozycyjny marki, który zapewnia zapoznanie się z możliwościami, jakie stwarzają nasze produkty. Profesjonalny zespół doradców pozwoli dobrać klientom niezawodne meble kuchenne oraz odpowiednie urządzenia AGD tworząc kuchnię ich marzeń.

Kuchnie Verle

Dwie główne wartości, którymi kierujemy się przy tworzeniu kuchni na wymiar dla naszych klientów:

1. Komfort

To słowo przyświeca nam od pierwszego spotkania z Klientem. Chcemy zaoferować Ci komfort wyboru, zamówienia i przede wszystkim długiego użytkowania Kuchni Twoich Marzeń. Na Twojej głowie będzie jedynie wybór stylu. My przedstawimy Ci najlepiej dopasowane i zaprojektowane rozwiązania kuchenne. Niemiecka jakość, 5-letnia gwarancja, rzetelne terminy i profesjonalny montaż to nasze największe atuty.

2. Zadowolenie

Verle to niemieckie meble kuchenne projektowane na wymiar. Każda kolekcja jest wyjątkowa. Zaprojektowana i wykonana z największą precyzją. Ostatecznym elementem procesu projektowania, produkcji, transportu oraz montażu kuchni jest zadowolenie Klienta. To najważniejszy powód starań podejmowanych przez nas każdego dnia.

Realizacje

Umów się na wizytę w studio

Wczytuję kalendarz...
- Dostępne
07
- Zarezerwowane
07
- Częściowo zarezerwowane

Imię*:
Nazwisko*:
Email*:
Telefon:
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    ADRES

    ul. Puławska 579
    02-885 Warszawa