Otwarcie nowego studia Verle w Katowicach

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowego studia Verle w Katowicach.  W miniony weekend uroczyście zainaugurowaliśmy rozpoczęcie działalności najnowszego z naszych salonów.

Jak inaczej świętować otwarcie salonu kuchni, jak nie w towarzystwie mistrza sztuki kulinarnej? Meble kuchenne Verle i niezwodne sprzęty Siemens tym razem w praktyce wypróbował sam Joseph Seeletso, jeden z jurorów polskiej edycji programu Top Chef. Z kolei wszyscy, którzy pojawili się w nowym studiu Verle, mogli rozsmakować się w przyrządzonych przez niego daniach.

W centrum wydarzeń, poza sławnym kucharzem, znalazły się oczywiście także same meble Verle. Specjaliści od kuchennych wnętrz prezentowali stosowane w nich funkcjonalne rozwiązania i zdradzali tajniki obowiązujących trendów wnętrzarskich oraz najnowszych technologii w sprzętach AGD.

W nowo otwartym studiu mogą Państwo zapoznać się z cała ofertą mebli Verle oraz zlecić zaprojektowanie i wykonanie zabudowy kuchennej na wymiar. Do tego, jakość oraz design naszych produktów jesteście w stanie sprawdzić, oglądając je na specjalnie zaaranżowanych ekspozycjach. Nasi projektanci, którym pomysłów na stylową kuchnię nigdy nie brakuje, służyć będą Państwu pomocą w każdej sytuacji.

Do zobaczenia w studiu Kuchnie Verle w Katowicach!