Orzeźwiająca promocja na lato! Postaw na lodówkę Siemens i zgarnij saturator za 1 zł

Sposób na upalne dni? Zapas ulubionych, schłodzonych napojów z bąbelkami! By mieć pewność, że tego lata w Twojej lodówce nie braknie miejsca na orzeźwiające napoje, wybierz pojemną chłodziarko-zamrażarkę Siemens i odbierz prezent w postaci megarabatu na saturator SodaStream Terra.

Lodówka dopasowana do Twoich potrzeb

Kiedy w Twojej chłodziarce nieustannie brakuje miejsca, czas pomyśleć o nowej, większej lodówce. Nie wiesz, jaką wybrać? Chłodziarko-zamrażarki Siemens o szerokości 70 cm oferują pojemność XXL, a w kuchni zajmują tylko 10 cm więcej, niż standardowe modele. Ale korzyści z ich zakupu jest znacznie więcej. Szczególnie teraz, kiedy, decydując się na lodówkę Siemens KG 49NXXEA, saturator SodaStream Terra White lub Black możesz zgarnąć za 1 zł netto.

Ekspres SodaStream Terra za złotówkę

Pojemna, funkcjonalna lodówka Siemens zapewnia maksymalną elastyczność i wygodę, za to saturator gwarantuje stały dostęp do gazowanych napojów. Kiedy tylko masz na to ochotę, możesz sięgnąć po orzeźwiającą wodę z bąbelkami. To wyjątkowy komfort, zwłaszcza w gorące, letnie dni. Promocyjny model chłodziarko-zamrażarki Siemens KG 49NXXEA wraz z saturatorem w supercenie możesz zamówić w dowolnym salonie Verle Home.

Jak skorzystać z promocji?

Co zrobić, by cieszyć się pojemną lodówką Siemens i odebrać saturator SodaStream Terra White lub Black za 1 zł netto? Wystarczy, że do końca maja wybierzesz się do studia Verle Home w swojej okolicy i złożysz zamówienie na objęty promocją model chłodziarko-zamrażarki Siemens o szerokości 70 cm, by zyskać możliwość zakupu ekspresu do gazowania wody z megarabatem.

Akcja trwa od 2.05 do 31.05.2024 r. Szczegółowy regulamin promocji znajdziecie tutaj: REGULAMIN

Domowy ekspres do gazowania wody to moc korzyści – dla Ciebie i naszej planety!

Lodówka Siemens KG 49NXXEA i wszystkie jej zalety

Chłodziarko-zamrażarka, która odpowiada naszym oczekiwaniom i potrzebom, jest nie do przecenienia. Jesteśmy przekonani, że każdego dnia wyposażone w moc praktycznych rozwiązań urządzenie, które dba o jakość i smak Waszej żywności, będzie troszczyć się o Wasz komfort. Lodówka Siemens KG 49NXXEA z systemem noFrost, odprowadzającym wilgoć z komory mrożenia, nie wymaga rozmrażania. W zamrażarce nie pojawia się lód, a nawet szron, dzięki czemu produkty przechowywane są w lepszych warunkach, a samo urządzenie może przez cały czas pracować energooszczędnie i z wysoką wydajnością. Obecna w komorze chłodzenia szuflada hyperFresh 0°C to z kolei miejsce, w którym panuje idealny poziom wilgotności i temperatury dla świeżych warzyw i owoców, które na dłużej mogą zachować swój oryginalny wygląd, konsystencję i wartościowe składniki. Ponieważ obudowa lodówki wykonana została z zastosowaniem technologii noDistance, można ustawić ją bezpośrednio przy ścianie albo w ciągu zabudowy meblowej, bez konieczności zachowywania odstępu.

Oszczędzaj i dbaj o środowisko

Pyszne napoje gazowane, które są niedrogie i łatwo dostępne? Okazuje się, że dbając o środowisko, możemy zapewnić sobie oszczędności i wygodę. Zastępując wodę butelkowaną, wodą z saturatora, redukujemy ilość zużywanego plastiku, mniej płacimy za napoje, a nasze pragnienie może być zaspokojone w każdej chwili. Korzystając z  ekspresu SodaStream Terra, jesteśmy w stanie przygotować wiele znanych napojów gazowanych. Wystarczy do wody dodać jeden z syropów z oferty SodaStream, by cieszyć się ich orzeźwiającym smakiem, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Warto wiedzieć także, że stosowane w saturatorach cylindry z gazem są wymienne i można wielokrotnie napełniać je CO2.