Odkryj niepowtarzalny smak kaw z całego świata z nowym ekspresem Siemens Home Connect

Dajcie zabrać się w wyśmienitą podroż i rozsmakujcie się w wyjątkowych kawach z różnych zakątków świata, perfekcyjnie przygotowanych w zaledwie kilka chwil w nowym ekspresie Siemens EQ700 TP707R06 – dostępnym już w ofercie studiów Verle Home.

W pełnym aromatu świecie Siemens coffeWorld

Odkrywaj kawowe smaki, podróżując przez cały świat, każdego dnia poznając niespotykane dotąd aromaty. Wystarczy parę kliknięć na dotykowym wyświetlaczu najnowszego modelu automatycznego ekspresu Siemens z serii EQ700, by zapoznać się ze specyfiką parzenia wszystkich rodzajów kawy w różnych krajach naszego globu: od Włoch po Australię i wybrać tę, która w najwyższym stopniu zadowoli twoje kubki smakowe. W jeszcze lepszym dopasowaniu napoju do twoich preferencji pomoże system aromaSelect, za sprawą którego jesteś w stanie wybrać moc, aromat i pojemność kawy, za każdym razem przyrządzając ją dokładnie tak, jak masz na to ochotę. Na straży jej jakości zawsze stoi technologia iAroma. Połączenie ceramicznego młynka, dokładnie rozdrabniającego ziarna, inteligentnego podgrzewacza, efektywnej pompy i zaawansowanej jednostki zaparzającej, to gwarancja idealnie przyrządzonej kawy, bez względu na wybrany rodzaj napoju.

 

Wygodne sterowanie z wyświetlaczem iSelect

Duży, czytelny i wyjątkowo intuicyjny w obsłudze wyświetlacz iSelect zastosowany w ekspresie do kawy Siemens EQ700 TP707R06 krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces przygotowania perfekcyjnie zaparzonej kawy. Możesz wybierać spośród klasyków, takich jak espresso, americano, crema, doppio czy całego zestawu kaw mlecznych, dostosowywać parametry do swoich smakowych upodobań, wyruszyć w podróż po świecie najznakomitszych kaw i zapisywać swoje ulubione rodzaje napojów, by zawsze mieć do nich szybki dostęp. Ale to nie wszystko, bo właśnie teraz możesz zrealizować swoje marzenia o tym, by już o poranku przywitał Cię aromat wyśmienitej kawy.

Zobacz przygotowaną przez nas prezentację najważniejszych funkcji ekspresu Siemens TP707R06:

Zarządzaj zdalnie z systemem Home Connect

Dostęp do wszystkich ustawień ekspresu Siemens EQ700 TP707R06 masz już nie tylko z poziomu pięciocalowego wyświetlacza iSelect, lecz także – za pośrednictwem dedykowanej aplikacji – ze swojego smartfona lub innego urządzenia mobilnego. Technologia Home Connect umożliwia Ci zdalne zarządzanie pracą ekspresu czy zaprogramowanie czasu przygotowania kawy. Oznacza to, że twoja kawa może być już gotowa, wraz z pierwszym dzwonkiem twojego budzika. W aplikacji znajdziesz również funkcję cofeePlaylist, dzięki której w łatwy sposób przygotujesz kawę dla swoich gości. Wystarczy wprowadzić wybrane przez nich rodzaje napojów, by ekspres zrobił je w zaplanowanej wcześniej kolejności.

 

Dodatkowe funkcje, które mają znaczenie

Czy wiesz, że kawa serwowana w podgrzanej wcześniej filiżance smakuje znacznie lepiej? Właśnie dlatego nowy ekspres marki Siemens wyposażony został w podgrzewaną tacę na filiżanki. Podczas gdy ty przygotowujesz kolejne kawowe specjały, urządzenie dba o odpowiednią temperaturę naczyń. Lubisz cappuccino, latte, latte macchiato, a może po prostu spienione mleko? Mycie układu mlecznego wcale nie musi być uciążliwe. Z automatycznym, parowym systemem czyszczenia, może nawet odbywać się bez twojego udziału. Urządzenie samo oczyści układ, dbając w ten sposób o jego poprawne działanie i doskonały smak twojej mlecznej kawy.

Ekspresy do kawy Siemens w studiach Verle Home

W Verle Home zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem wyposażenia kuchni jest dobry ekspres do kawy. To powód, dla którego w naszej ofercie znajdziesz ekspresy na miarę różnych potrzeb i oczekiwań, w tym też najnowsze modele proponowane przez markę Siemens – pełne innowacyjnych technologii i najlepszych rozwiązań. Zainteresował cię ekspres Siemens EQ700 TP707R06? Zapraszamy cię do najbliższego studia Verle Home na spotkanie przy filiżance wyśmienitej kawy.

 

Studio w swojej okolicy znajdziesz >TUTAJ<