Nowości VERLE HOME podczas szkolenia dla projektantów w Siewierzu

11 i 12 października przeprowadziliśmy szkolenie dla naszych współpracowników – projektantów ze studiów meblowych z całej Polski. Spotkaliśmy się w hotelu Natura Residence Business & SPA w Siewierzu. Przez dwa dni omawialiśmy nasze sprawdzone kolekcje mebli kuchennych oraz pozostałe pozycje z katalogu produktów, a także nowości Verle Home 2023.

Dwa dni z Verle pełne inspiracji i praktycznej wiedzy

Nasi goście – projektanci i sprzedawcy ze studiów mebli kuchennych – intensywnie spędzili dwa dni szkolenia w hotelu Natura Residence Business & SPA w Siewierzu. Rozmawialiśmy na temat jakości materiałów, z których są wykonywane meble Verle, a także przyjrzeliśmy się frontom dostępnym w naszej ofercie. Omówiliśmy katalog produktów i szczegółową specyfikację wybranej kuchni – LineN.

Nie zapomnieliśmy też o tym, co obecnie najbardziej wszystkich interesuje – nowościach Verle 2023. Nasi goście już je poznali, a my możemy zapewnić, że będzie w czym wybierać!

Projekty kuchni, zamówienia i wycena mebli

Klimat wnętrza tworzą nie tylko meble i ozdoby. Dlatego skupiliśmy się też na źródłach światła. To bardzo istotna część projektu, do której trzeba przyłożyć dużo troski. Dobrze rozplanowane oświetlenie w kuchni bardzo ułatwi pracę oraz wprowadzi do niej przyjemny klimat.

Przedstawiliśmy również program do projektowania Carat. Z jego wykorzystaniem można wykonać pełną wizualizację wnętrza, którą prezentuje się klientowi. Obecnie to niezbędny element całego procesu aranżacji pomieszczenia.

Oprócz tematów inspirujących do tworzenia poruszyliśmy te inspirujące do skutecznego działania. Dotyczyły one wyceny kuchni, a także samego procesu składania zamówienia.