Nieskazitelnie czyste pranie, a to tego nawet 1600 zł i moc gratisów!

Postaw na oszczędne pranie i suszenie z marką Bosch, odbierz cashback i wyjątkowy zestaw prezentów. Nasza nowa promocja już czeka na Ciebie w studiach Verle Home. Koniecznie sprawdź szczegóły!

Megapromocja: zyskaj do 1600 zł premii,  roczny zapas płynu Ariel i deskę do prasowania

Przygotowaliśmy dla Was prawdziwą megaofertę. Tylko teraz przy zakupie pralki i suszarki marki Bosch z naszej premiowanej listy, możecie zgarnąć prawdziwą górę prezentów. W zależności od wybranych modeli urządzeń, otrzymacie cashback w wysokości od 400 do 1600 zł oraz roczny zapas płynu do prania Ariel. A jeżeli zdecydujecie się na jeden z zaproponowanych przez nas zestawów, do tego wszystkiego dorzucimy jeszcze deskę do prasowania Vileda Diamond Plus za 1,23 ZŁ. Co zrobić, by podczas jednych zakupów, zyskać tak wiele?

Promocja na pralki i suszarki Bosch – jak skorzystać?

Nasza oferta promocyjna dostępna jest we wszystkich salonach Verle Home. Wystarczy udać się do dowolnego z nich i skorzystać z jednej z dwóch nagradzanych opcji.

  1. Zamów pralkę lub suszarkę marki Bosch, wybierając spośród premiowanych modeli urządzeń – w tym wariancie możesz zyskać od 200 do 800 zł premii.

ALBO

  1. Zamów pralkę i suszarkę Bosch w zestawie i odbierz:
  • premię od 400 do 1600 zł,
  • roczny zapas płynu Ariel
  • oraz deskę do prasowania Vileda Diamond Plus za 1 zł netto, jeżeli zdecydujesz się na zakup zaproponowanego przez nas kompletu urządzeń.

Aby otrzymać cashback, należy wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na stronie www.bosch-home.pl, dołączając do niego zdjęcie lub skan dowodu zakupu urządzenia oraz zdjęcie tabliczki znamionowej. Premia w odpowiedniej wysokości, po weryfikacji zgłoszenia, zostanie przelana na numer konta bankowego, podany w formularzu w przeciągu 60 dni od jego otrzymania.

Aby dodatkowo otrzymać deskę do prasowania za złotówkę, zdecyduj się na jeden z poniższych zestawów:

Pralka   Suszarka
WAN2415GPL / WAN2813GPL  

 

+

WTH85V1GPL
WGG242ZGPL WQG2410GPL
WGG242ZGPL WQG233DFPL
WGG242ZRPL WQG233DRPL
WGB2440EPL WQB245AEPL

Akcja trwa od 20.06. do 31.07.2024 r. Szczegółowy regulamin promocji znajdziecie tutaj:

Oszczędne pranie i suszenie z marką Bosch

Urządzenia marki Bosch wyróżniają się trwałością i niezawodnością, a do tego nie brak im systemów, gwarantujących codzienne oszczędności. Sprzęty AGD o wysokiej klasie energetycznej, wyposażone w nowoczesne technologie pozwalają zadbać o domowy budżet. Suszarki Bosch z pompą ciepła gwarantują efektywne wykorzystanie energii, a przy tym są bezpieczniejsze dla naszych ubrań.  Z kolei pralki wyposażone w system Active Water za każdym razem dobierają odpowiednią ilość wody – adekwatnie do wielkości załadunku, by ograniczyć jej marnowanie przy mniejszym wsadzie. Technologia iDOS automatycznie dozuje detergent, a funkcja SpeedPerfect pozwala skrócić czas prania nawet o 65%, przy zachowaniu jak najlepszych efektów.