[Oferta archiwalna] Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju – edycja 2022 na urządzenia Siemens

Miło nam poinformować, że 1 stycznia 2022 roku, został uruchomiony program „Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju – edycja 2022” polegający na przedłużeniu gwarancji na urządzenia marki Siemens. W studiach Verle Home wyposażysz całą kuchnię, a na urządzenia marki Siemens otrzymasz dodatkowe 3 lata ochrony. Wystarczy, że do swoich nowych mebli kuchennych dobierzesz AGD marki Siemens.

Program jest skierowany wyłącznie do konsumentów polegający na udzieleniu dodatkowej 3 letniej gwarancji na nowe wybrane urządzenia marki Siemens zakupione jednocześnie z meblami kuchennymi w Studiach Mebli Kuchennych Verle. Dodatkowa 3-letnia gwarancja stanowi gwarancję dodatkową w stosunku do  standardowej 2-letniej gwarancji Organizatora (tj. 2-letnia standardowa gwarancja + 3-letnia dodatkowa gwarancja = 5-letnia gwarancja).

Jak wziąć udział w promocji?

Warunki uczestnictwa w programie są wyjątkowo proste:

  1. w wybranym studiu Verle Home zamów meble kuchenne wraz z urządzeniami marki Siemens,
  2. w przeciągu miesiąca wejdź na stronę gwarancje2plus3.pl i wypełnij dostępny tam formularz, załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu mebli i ADG,
  3. ciesz się 5-letnią gwarancją na nowe urządzenia.

Akcja trwa od 1.01. do 31.12.2022r. Promocja nie dotyczy: pralek, suszarek do ubrań, ekspresów do kawy wolnostojących i do zabudowy oraz sprzętu drobnego. Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji dostępny jest w studiach Verle Home.

Szczegóły programu znajdziecie w Regulaminie Programu.