Marka Verle partnerem działu Przedpokój na Urządzamy.pl

Przez cały kwiecień Verle Küchen jest partnerem działu Przedpokój i garderoby na portalu Urzadzamy.pl.

W ramach kwietniowej współpracy na portalu Urzadzamy.pl radzimy, „jak urządzić przedpokój spójny z aranżacją mieszkania”. Swoim doświadczeniem na pięknie zaaranżowany przedpokój dzieli się nasz ekspert, przedstawiciel handlowy marki Verle Küchen Jakub Gajda. Artykuł znajdziesz pod linkiem:
https://www.urzadzamy.pl/przedpokoj-i-garderoba/jak-urzadzic-przedpokoj-spojny-z-aranzacja-mieszkania

Jako specjaliści od zabudowy kuchennej podpowiadamy również, jakie funkcjonalne rozwiązania dobrze jest zastosować w kuchni, by móc cieszyć się komfortowo urządzonym wnętrzem. Artykuł „Jak funkcjonalnie urządzić kuchnię?” dostępny jest pod adresem:
https://www.urzadzamy.pl/kuchnia/jak-wygodnie-urzadzic-kuchnie-poznaj-funkcjonalne-rozwiazania-do-kuchni-i-zgarnij-superrabat

Urzadzamy.pl – portal dla miłośników dobrze urządzonych wnętrz

Portal Urzadzamy.pl gromadzi wokół siebie osoby, które chcą ładnie mieszkać i szukają gotowych pomysłów oraz porad dekoratorów, architektów i stylistów. Składająca się ze specjalistów od stylowych wnętrz redakcja serwisu doradza wszystkim, który urządzają, wykańczają czy remontują domy i mieszkania. Urzadzamy.pl to nowoczesny portal, w którym znajdziemy ponad 100 000 wysokiej jakości zdjęć zgrupowanych w 16 000 galerii, a także porady projektantów i architektów wnętrz oraz mnóstwo pomysłów na aranżację wyjątkowych wnętrz – również tych trudnych do urządzenia. Serwis jest ponadto rozpoznawalną parasolową marką on-line’ową dla magazynów „Dobre Wnętrze”, „M jak mieszkanie” i „Moje Mieszkanie”.