Hucznie otwieramy nowe studio! Sprawdźcie, jakie atrakcje na Was czekają!

Wyśmienite dania spod ręki profesjonalnego szefa kuchni, szkolenie dla architektów, a także zniżki na meble i AGD – sprawdźcie, jak w naszej sieci witać będziemy studio Kuchnie Verle w Gliwicach.
Na wielkie otwarcie zapraszamy już 19-20 maja

Otwarcie studia Kuchnie Verle w Galerii Wnętrz ReForma w Gliwicach to wyjątkowe wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć. Tradycyjnie już z tej okazji przygotowaliśmy dla Was szereg niespodzianek, które ucieszą Wasze podniebienie, ale też pozwolą taniej wyposażyć kuchnię w najwyższej jakości meble i sprzęty AGD marki Siemens.

Podglądnijcie, jak gotuje mistrz

Jesteście ciekawi, jak swoje popisowe dania przyrządza prawdziwy szef kuchni? Specjalnie dla Was w gliwickim studiu pokaz gotowania przeprowadzi Robert Wojnarowski, znany nie tylko z drugiej edycji programu Top Chef, lecz przede wszystkim z wyśmienitej kuchni. Spróbujcie pysznego tatara z łososia, mistrzowskiego kremu z grzybów z puree ziemniaczano-truflowym, nieziemskiej łopatki jagnięcej oraz domowego jogurtu parowanego.

Pieczenie i gotowanie odbywać będzie się z wykorzystaniem urządzeń marki Siemens, partnera strategicznego Verle Home. A wszystko po to, byście na własne oczy mogli przekonać się, że przy odpowiednio dobranych sprzętach, znakomite w smaku potrawy jesteście w stanie przyrządzać sami w domu. Waszym sprzymierzeńcem z całą pewnością będzie technologia, jaką w swoim AGD serwuje marka Siemens.

Skorzystajcie z niepowtarzalnych promocji

Otwarcie studia Kuchnie Verle w Gliwicach to najlepsza okazja na zaplanowanie swojej nowej kuchni. Mamy dla Was moc atrakcyjnych zniżek. Każdy, kto zdecyduje się na zakup mebli Verle Home, otrzyma 15% rabatu, a także będzie mógł skorzystać z oferty promocyjnej na urządzenia AGD.

W ten sposób taniej urządzicie nie tylko kuchnię!

Jak zgarnąć pralkę Siemens za 1,23 zł? Wystarczy, że wraz z meblami, zamówicie zestaw urządzeń do zabudowy marki Siemens, w którym znajdzie się piekarnik, by pralkę móc kupić za połowę ceny albo za 1,23 zł. Wysokość zniżki zależy od wartości zakupionych urządzeń. Aby skorzystać z promocji, należy zamówić komplet sprzętów za minimum 5 tys. zł.
Dodatkowo na pierwszych klientów czekać będą upominki i wartościowe prezenty.

Dawka wiedzy dla architektów

Na ten ważny dla nas dzień przygotowaliśmy także coś specjalnego dla projektantów i architektów. To bezpłatne szkolenie pod hasłem „Technologia spotyka się z designem”, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych technologicznymi i produktowymi nowościami. Podczas szkolenia będziecie mieli szansę bliżej przyjrzeć się ofercie Verle Home, w tym jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniom, dostępnym tylko w naszym asortymencie, a także zapoznać się z tajnikami innowacyjnych systemów, w które wyposażone zostały urządzenia marki Siemens z najnowszej linii iQ 700.

Widzimy się w Gliwicach!

Na otwarcie studia Kuchnie Verle zapraszamy Was już w piątek-sobota, 19-20 maja 2023 r., w godzinach: 10.00-19.00

 

Kuchnie Verle
Centrum handlowe ReForma
ul. Pszczyńska 192
44-100 Gliwice
tel.: 690 692 693
gliwice@kuchnieverle.pl