Gorlice wzbogaciły się o studio mebli VERLE HOME! Otwarcie już 28 października!

LUKFOT to następne studio meblowe Verle Home w województwie małopolskim. Jego otwarcie zaplanowano na 28 października.
Od godziny 9.00 zapraszamy na ulicę Kościuszki 34A – po dawkę wiedzy, inspiracji i atrakcji przygotowanych specjalnie na ten dzień.

Studio meblowe LUKFOT w Gorlicach to kolejny partner Verle

Województwo małopolskie może się pochwalić drugim miejscem na swojej mapie, w którym można obejrzeć meble Verle Home i zaprojektować pomieszczenia wyposażone w produkty tej marki. To studio LUKFOT w Gorlicach. Jego oferta jest skierowana do każdego, kto marzy o niebanalnej i pięknej kuchni. 28 października zapraszamy na jego oficjalne otwarcie.

Kto wcześnie przychodzi, ten więcej zyskuje

Zapraszamy do studia przy ul. Kościuszki 34A już od samego rana. Naprawdę warto! Pierwszych klientów uhonorujemy upominkami od naszych partnerskich marek Siemens i Bosch. Każdy, kto w ten dzień odwiedzi studio LUKFOT, będzie mógł skorzystać z atrakcyjnych ofert – również na AGD. Bo tak samo jak w pozostałych salonach Verle Home, tak w Gorlicach do mebli wysokiej jakości dopasują Państwo od razu równie dobre piekarniki, płyty grzewcze, lodówki, zmywarki, ekspresy i pozostałe urządzenia.

A właśnie to AGD w studiu LUKFOT będzie bardzo przydatne, ponieważ wśród zaproszonych gości znajdzie się Łukasz Dobrowolski – kucharz grupy BSH. Będzie częstował gości smakowitymi przekąskami. Nie zabraknie także aromatycznej kawy z ekspresu.

Meble Verle Home do kuchni i nie tylko

Marka Verle Home jest znana z mebli wysokiej jakości. Zabudowa kuchenna to szeroka gałąź jej działalności, ale niejedyna. Marka oferuje także meble do jadalni, łazienek, salonów, przedpokojów oraz systemy do garderoby. Jej wyróżnikiem jest nowoczesna elegancja. Wiele dostępnych kolekcji pozwala wybrać swój ulubiony styl.

Meble są produkowane w niemieckich fabrykach, z dbałością o każdy detal. Verle to nie tylko wysoka jakość i piękny wygląd frontów. To także dobre zawiasy, prowadnice oraz pozostałe elementy niewidoczne na pierwszy rzut oka – a tak istotne dla komfortowego korzystania z kuchni.

Kontakt do studia

Jeśli mieszkasz w Gorlicach, już 28 października możesz na żywo przekonać się, dlaczego meble Verle Home są tak lubiane przez naszych klientów.
Zapraszamy!

LUKFOT Studio Mebli Verle
ul. T. Kościuszki 34A
38-300 Gorlice

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 9:00-16:00
sob: 9:00-12.00