[Oferta archiwalna] Domowe wnętrza teraz urządzamy 15% taniej – nowa oferta 2022 specjalnie dla Ciebie!

Po letnim odpoczynku czas wziąć się za domowe remonty. Przez cały wrzesień udzielamy 15-procentowego rabatu na wszystkie nasze kolekcje. Sprawdźcie szczegóły promocji!

 

Zniżki na wszystkie kolekcje Verle

To najlepszy czas, by odwiedzić najbliższe studio Verle Home i podjąć wyzwanie przeprowadzenia domowych metamorfoz. Tylko we wrześniu możecie skorzystać z superrabatu na wszystkie nasze kolekcje. A jeśli przy urządzaniu kuchni zamówicie również sprzęty AGD, zgarniecie też dodatkowy bonus od marki Siemens.

Tu czeka na Ciebie wymarzona kuchnia

Wiecie już, jak powinna wyglądać Wasza nowa kuchnia? A może w ogóle nie macie na nią pomysłu? Bogata oferta kolekcji Verle Home pozwoli Wam zrealizować marzenia o kuchni w ulubionym stylu, a nasi specjaliści przygotują dla Was projekt funkcjonalnego wnętrza, dzięki któremu w pełni wykorzystacie potencjał całego pomieszczenia. Śledzicie najnowsze trendy? Z całą pewnością docenicie więc nasze modne kolekcje, stylowe fronty i niezwykle eleganckie kompozycje, które każdego wprawiają w zachwyt. Na meble Verle udzielamy aż 5-letniej gwarancji, a w naszej ofercie znajdziecie także praktyczne akcesoria i jedyne w swoim rodzaju systemy oświetleniowe. Zaplanowanie ergonomicznej i wpisującej się w indywidualne gusta kuchni staje się wyjątkowo proste!

Salon w Twoim stylu

Salon, który tworzy harmonijną aranżację z pozostałymi wnętrzami w domu, staje się reprezentacyjnym pomieszczeniem, w którym chętnie spędzamy czas na odpoczynku, ale i podejmujemy gości. Kolekcje Verle Home są na tyle uniwersalne, że możemy stworzyć z nich zabudowę nie tylko do kuchni, lecz także do pokoju dziennego, łazienki, przedpokoju czy pralni, a wybierając jedną linię mebli do kilku pomieszczeń, zyskujemy patent na spójnie urządzony dom.

Solidne meble do łazienki i przedpokoju

Trwałość i jakość – to wyznaczniki mebli Verle, które produkowane są na zamówienie w renomowanych, niemieckich fabrykach. Wysoka jakość stosowanych materiałów oraz wykonanie z dbałością o szczegóły pozwala wykorzystywać nasze kolekcje do urządzania również tak wymagających pomieszczeń, jak łazienka, pralnia czy przedpokój, gdzie meble narażane są na specyficzne warunki. Dedykowane do tych wnętrz linie Verle we wrześniu także kupicie 15% taniej.

Do zgarnięcia dodatkowa premia od Siemens

Nie tylko na meble Verle, lecz także na urządzenia marki Siemens możecie otrzymać 5-letnią gwarancję. W studiach Verle to takie proste. Wystarczy że sprzęty zamówicie wraz z meblami, a następnie w przeciągu miesiąca zarejestrujecie je na stronie promocji, by standardową 2-letnią ochronę przedłużyć o kolejne 3 lata.

Promocja -15% na meble Verle trwa od 1.09. do 30.09.2022r. Szczegółowy regulamin dostępny jest w studiach Verle Home.

Znajdź studio w swojej okolicy

-15% na wszystkie meble z kolekcji Verle Home