Dodatkowa, bezpłatna gwarancja na sprzęty marki Siemens

Marka Siemens przygotowała specjalną promocję dla klientów salonów Verle Küchen. Wystarczy że do swoich nowych mebli kuchennych dobierzesz sprzęt AGD, by cieszyć się przedłużoną gwarancją na urządzenia. Sprawdź, jak skorzystać z promocji.

Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju z Siemens

Zakup mebli kuchennych w salonach Verle Küchen wraz z urządzeniami marki Siemens przynosi Ci teraz  dodatkowe korzyści. Sprzęty AGD mogą zostać objęte już nie standardową, 2-letnią gwarancją, a aż 5-letnią ochroną! Zasady akcji są wyjątkowo proste.

Dodatkowa bezpłatna gwarancja na sprzęty marki Siemens z Verle

Regulamin akcji: REGULAMIN Programu 2+3 lata gwarancji (kliknij, by podejrzeć i/lub pobrać)

Promocja 2+3 – co trzeba zrobić, żeby skorzystać z przedłużonej gwarancji?

  1. Dokonując zakupu mebli kuchennych w którymkolwiek z salonów Verle Küchen, wybierz odpowiednie dla Ciebie i Twojej nowej kuchni urządzenia marki Siemens.
  2. Swój zakup zarejestruj na stronie internetowej www.program2plus3.pl: wypełnij formularz i dołącz dowód zakupu mebli i sprzętów w formie elektronicznej. Masz na to 1 miesiąc.
  3. Na zarejestrowane urządzenia otrzymasz dodatkowe 3 lata gwarancji. Łącznie to aż 5 lat ochrony.

Wysokiej klasy meble Verle wraz z niezawodnymi sprzętami marki Siemens to sprawdzony przepis na piękną i funkcjonalną kuchnię.

Akcja trwa do 31.12.2021r. Nie dotyczy pralek, suszarek do ubrań, ekspresów do kawy wolnostojących i do zabudowy oraz sprzętu drobnego. Regulamin promocji dostępny jest w studiach Verle Küchen oraz pod adresem: www.

Weź udział w promocji i zyskaj 5 lat spokoju!

Zespół Verle Küchen